KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Państwa świata (225)

Skandynawia w INTERIA.PL*****

Witryna zawiera podstawowe informacje dla chcących wybrać się w podróż do krajów skandynawskich - koszyk cen, rozkład rejsów promowych, galeria zdjęć. Tutaj podzielisz się wrażeniami z już odbytej podróży jak i możesz zadać pytanie przed udaniem się w nią.

http://skandynawia.interia.pl/ - 10 Lut 2005

Chinese.pl - Portal Orientalny*****

Pierwszy dwujęzyczny, polsko-angielski portal, poświęcony całkowicie tematyce chińskiej. Promowana jest w nim kultura, sztuka, historia i gospodarka Chin. Można w nim znaleźć codzienną porcję bieżących wiadomości. Głównym atutem portalu są ciekawe artykuły z różnych dziedzin życia, atrakcyjna szata graficzna i dużo zdjęć.

http://www.chinese.pl/ - 16 Mar 2005

Emapa*****

Witryna, na której znaleźć można mapy różnych regionów i miast Europy. Istnieje możliwość wyszukiwania konkretnych obiektów w konkretnych miastach.

http://www.emapa.pl/ - 13 Cze 2001

Estonia. Eesti - po polsku o Estonii*****

Serwis jest polskim serwisem/bazą informacji poświęconym Estonii. Zawiera informacje bieżące, o Tallinie, znanych Estończykach, podróżach, społeczeństwie, gospodarce, miastach, regionach, państwie, świętach i wiele innych.

http://eesti.pl/ - 24 Sty 2005

Informacje dotyczące Egiptu i Tunezji*****

Strona zawiera najważniejsze informacje o Egipcie i Tunezji. Opisy najważniejszych atrakcji oraz zabytków. Porady dla turystów, co zabrać ze sobą w podróż, na co uważać.

http://www.podroze-afryka.yoyo.pl/ - 6 Mar 2009

Kostaryka od A do Z*****

Strona zawiera szczegółowe informacje w formie encyklopedycznej o historii, geografii, ciekawostkach faunie i florze, parkach narodowych, osobistościach, miastach i prowincjach państwa położonego w południowej części Ameryki Środkowej.

http://www.kostaryka.org/2489/ - 12 Lut 2002

Rzetelne Firmy Nie Płacą*****

Promocja w katalogu Rzetelna Firma.Tylko teraz dodając swoją firmę do katalogu, otrzymujesz bezpłatne logo rzetelności do wstawienia na swoją stronę internetową. Daj się poznać swoim kontrahentom z najlepszej strony! Dodaj firmę - bo warto!

http://www.rzetelna-firma.info/ - 5 Lip 2010

After holidays - Po wakacjach pozostaja wspomnienia i fotki****

Gdy wracamy z wakacji, mamy mnóstwo zdjęć i nowych znajomych, a tutaj jest miejsce, żeby podzielić się wspomnieniami. Po co wysyłać mailami olbrzymie załączniki, lepiej umieścić je na stronie i podzielić się z innymi wspomnieniami po wakacjach po prostu afterholidays.pl

http://afterholidays.pl/ - 24 Mar 2009

ANONSIK: Ogłoszenia - UK, Anglia, Irlandia, Szkocja, Walia****

Polskie Bezpłatne Ogłoszenia Drobne w Wielkiej Brytanii. Oferty Pracy, Mieszkania, Anonse Towarzyskie. sługi Budowlane, Finansowe, Informatyczne, Fotograficzne, Korepetycje, Szkolenia, Opieka i Sprzątanie, Marketing, Reklama, Tłumaczenia, Transportowe, Zdrowie i Uroda.

http://www.anonsik.co.uk/ - 22 Sty 2009

Centrum Etiopskie****

Strona domowa poświęcona Etiopii. Znajdziesz tu wiadomości na temat kraju, liczne fotografie, artykuły i raporty. Ponadto trasy wycieczek i forum.

http://www.etiopia.pl/ - 12 Sie 2003