KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Polonia (235)

Polonia Świata - Instytucje i Organizacje Polonijne*****

Znakomity serwis polonijny, do którego zaglądać powinni także ci, którzy wybierają się w zagraniczną podróż. Poza aktualnymi informacjami z kraju znajdą tu mnóstwo odnośników do stron organizacji polonijnych na wszystkich kontynentach oraz polskich placówek dyplomatycznych.

http://www.polonia.org/ - 3 Lip 2002

Ubezpieczenia w USA*****

Polonijny Portal Ubezpieczeniowy oferujący szeroki zakres informacji oraz artykułów na temat ubezpieczeń w USA. Możliwość porównania ofert cenowych różnych ubezpieczycieli.

http://www.insiury.com/ - 23 Maj 2008

Glasgow 24 - Polskojęzyczny serwis informacyjny dla Polonii mieszkającej w Szkocji****

Portal informacyjny dla Polaków mieszkających w Glasgow

http://glasgow24.pl/ - 8 Maj 2006

KtoGdzie - adresy e-mail zainteresowania chat humor - Polonia i Polska****

Księga adresów e-mail i stron prywatnych Polonii na całym świecie. Chat po polsku, bezpłatne ogłoszenia, humor, zainteresowania.

http://www.ktogdzie.com/ - 4 Lut 2000

Ogólnopolskie Elitarne Biuro Matrymonialne ELITE****

ELITE - Elitarne Biuro Matrymonialne - Bielsko-Biała. Na stronie znajdują się informacje na temat warunków uczestnictwa.

http://www.e-elite.pl/ - 2 Lis 2005

Polacy w Glasgow, Edynburgu i Aberdeen - POLEMI.co.uk****

Najważniejsze informacje ze Szkocji, Anglii, Irlandii Północnej. Ogłoszenia z pracą i mieszkania z Glasgow, Edynburga, Aberdeen i innych miast brytyjskich. Kompleksowe artykuły z wielu kategorii np. edukacja i studia, macierzyństwo na Wyspach Brytyjskich, finanse oraz zasiłki, formalności i prawo. Także dział turystyka, czyli jeziora i wyspy w Szkocji, zamki i pałace, miasta które warto zobaczyć. Liczne funkcje społecznościowe. Każdy może tworzyć indywidualny profil dodawać filmy lub fotografie do swoich galerii. Dostępne jest również forum dyskusyjne i grupy tematyczne, dzięki którym każdy może porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach bądź zadać pytanie.

http://polemi.co.uk/ - 19 Maj 2011

Polish Dream - coaching na walizkach****

Polish Dream to projekt coachingowy dotyczący poszukiwania własnego miejsca, dedykowany Polakom mieszkającym poza granicami kraju. Mieszkasz za granicą i wahasz się, czy wrócić do Polski? Decyzja wydaje Ci się bardzo trudna do podjęcia i przekładasz ją na bliżej nieokreśloną przyszłość? A może chcesz w końcu poczuć, że żyjesz tu i teraz, a zagranica jest Twoim domem? Jeśli te pytania brzmią znajomo i czujesz się gotowy na znalezienie prawdziwych i szczerych odpowiedzi, Polish Dream jest dla Ciebie.

http://www.polishdream.pl/ - 16 Lip 2016

Polish-Network.com - Polski Portal Polonijny****

Nowy portal internetowy poświęcony Polonii na całym świecie.

http://www.polish-network.com/ - 25 Cze 2004

PolishPlanet.net - portal polish community in England****

PolishPlanet.net - portal zajmujący się życiem angielskiej Polonii, takimi problemami jak: praca w Anglii, studia w Anglii czy mieszkanie w Londynie. Strona w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej

http://forum.polishplanet.net/ - 13 Sty 2006

Polonia-Canada.com****

Polonia Kanada, Polonia w Kanadzie, Polish Canada, Wiadomości, Katalog Firm Polonijnych, Ogłoszenia Polonii Kanadyjskiej, Informacje i komunikaty organizacji Polonijnych.

http://www.polonia-canada.com/ - 2 Paź 2006