KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Polonia (237)

Polonia Świata - Instytucje i Organizacje Polonijne*****

Znakomity serwis polonijny, do którego zaglądać powinni także ci, którzy wybierają się w zagraniczną podróż. Poza aktualnymi informacjami z kraju znajdą tu mnóstwo odnośników do stron organizacji polonijnych na wszystkich kontynentach oraz polskich placówek dyplomatycznych.

http://www.polonia.org/ - 3 Lip 2002

Ubezpieczenia w USA*****

Polonijny Portal Ubezpieczeniowy oferujący szeroki zakres informacji oraz artykułów na temat ubezpieczeń w USA. Możliwość porównania ofert cenowych różnych ubezpieczycieli.

http://www.insiury.com/ - 23 Maj 2008

Glasgow 24 - Polskojęzyczny serwis informacyjny dla Polonii mieszkającej w Szkocji****

Portal informacyjny dla Polaków mieszkających w Glasgow

http://glasgow24.pl/ - 8 Maj 2006

KtoGdzie - adresy e-mail zainteresowania chat humor - Polonia i Polska****

Księga adresów e-mail i stron prywatnych Polonii na całym świecie. Chat po polsku, bezpłatne ogłoszenia, humor, zainteresowania.

http://www.ktogdzie.com/ - 4 Lut 2000

Ogólnopolskie Elitarne Biuro Matrymonialne ELITE****

ELITE - Elitarne Biuro Matrymonialne - Bielsko-Biała. Na stronie znajdują się informacje na temat warunków uczestnictwa.

http://www.e-elite.pl/ - 2 Lis 2005

Polacy i świat****

Ciekawe informacje o Polsce i świecie znajdziemy właśnie na tym blogu. To miejsce, które odwiedzane jest przez wiele osób i nie ma się, co temu dziwić. Jeśli sami zajrzymy tutaj to się przekonamy, że naprawdę było warto. Informacje z całego kraju i z całego świata pisane przez ludzi, którzy nie są profesjonalistami. To jest spojrzenie na świat z całkowicie innej perspektywy. Warto tam zaglądać i sprawdzać, co nowego mają dla nas przygotowane. Na pewno będziemy zaskoczeni jak wiele informacji każdego dnia jest tam dodawanych. Tematyka jest tak bardzo różna, że każdy bez względu na swoje zainteresowania będzie mógł znaleźć coś interesującego.

http://www.swiatipolacy.pl/ - 12 Gru 2017

Polacy w Glasgow, Edynburgu i Aberdeen - POLEMI.co.uk****

Najważniejsze informacje ze Szkocji, Anglii, Irlandii Północnej. Ogłoszenia z pracą i mieszkania z Glasgow, Edynburga, Aberdeen i innych miast brytyjskich. Kompleksowe artykuły z wielu kategorii np. edukacja i studia, macierzyństwo na Wyspach Brytyjskich, finanse oraz zasiłki, formalności i prawo. Także dział turystyka, czyli jeziora i wyspy w Szkocji, zamki i pałace, miasta które warto zobaczyć. Liczne funkcje społecznościowe. Każdy może tworzyć indywidualny profil dodawać filmy lub fotografie do swoich galerii. Dostępne jest również forum dyskusyjne i grupy tematyczne, dzięki którym każdy może porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach bądź zadać pytanie.

http://polemi.co.uk/ - 19 Maj 2011

Polish Dream - coaching na walizkach****

Polish Dream to projekt coachingowy dotyczący poszukiwania własnego miejsca, dedykowany Polakom mieszkającym poza granicami kraju. Mieszkasz za granicą i wahasz się, czy wrócić do Polski? Decyzja wydaje Ci się bardzo trudna do podjęcia i przekładasz ją na bliżej nieokreśloną przyszłość? A może chcesz w końcu poczuć, że żyjesz tu i teraz, a zagranica jest Twoim domem? Jeśli te pytania brzmią znajomo i czujesz się gotowy na znalezienie prawdziwych i szczerych odpowiedzi, Polish Dream jest dla Ciebie.

http://www.polishdream.pl/ - 16 Lip 2016

Polish-Network.com - Polski Portal Polonijny****

Nowy portal internetowy poświęcony Polonii na całym świecie.

http://www.polish-network.com/ - 25 Cze 2004

PolishPlanet.net - portal polish community in England****

PolishPlanet.net - portal zajmujący się życiem angielskiej Polonii, takimi problemami jak: praca w Anglii, studia w Anglii czy mieszkanie w Londynie. Strona w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej

http://forum.polishplanet.net/ - 13 Sty 2006

Informacje dodatkowe