KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Polonia (236)

Polonia-Canada.com****

Polonia Kanada, Polonia w Kanadzie, Polish Canada, Wiadomości, Katalog Firm Polonijnych, Ogłoszenia Polonii Kanadyjskiej, Informacje i komunikaty organizacji Polonijnych.

http://www.polonia-canada.com/ - 2 Paź 2006

Portal Polonijny Sterss****

Znajdziesz tu teleadresowy spis instytucji polonijnych: ambasad i placówek dyplomatycznych na całym świecie. Ponadto baza firm usługowych w Anglii, Niemczech i Francji. Katalog Stron internetowych, humor oraz galeria malarstwa.

http://www.sterss.com/ - 7 Cze 2002

Serwis dla Polonii****

Celem serwisu jest dostarczenie wszystkim zainteresowanym na świecie aktualnych i wyczerpujących informacji o Polsce, perspektywach współpracy oraz możliwościach inwestycyjnych. Serwis dostarcza wiadomości z działów: gospodarka, media, panorama wydarzeń, organizacje, aktualności. Dostępna jest również baza danych.

http://www.polonia.info.pl/ - 21 Sty 2000

Serwis społecznościowo-informacyjny dla Polaków w UK****

Sieć ponad 100 miast dla Polonii w Wielkiej Brytanii. Najbardziej zaawansowany serwis społecznościowy. Dodasz tutaj ogłoszenia, artykuł, zdjęcia, znajdziesz przyjaciół, ciekawe imprezy, porozmawiasz na forum, założysz swoją grupę tematyczną, a nawet znajdziesz miłość życia w darmowym serwisie randkowym. Przyznajemy punkty za różne aktywności, a za punkty ty wybierasz nagrody. Wspieramy także biznes i oferujemy darmowy katalog firm. A może masz problem? Nic prostszego zadaj pytanie jednemu z naszych kilkunastu ekspertów. A może gdzieś jedziesz i szukasz pasażera lub kierowcy? Skorzystaj wtedy ze „Wspólnej podróży”.

http://infolinia.org/ - 6 Maj 2010

Smart Polak, serwis finansowy dla Polaków w UK****

Smart Polak to strona o tematyce finansowej adresowana do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Porównujemy rachunki bankowe, karty kredytowe, doradzamy gdzie tanio kupić internet i wyjazd na wakacje. Na naszym forum można znaleźć masę informacji o życiu w UK i nie tylko. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu i polubienia nas na Facebooku.

http://www.smartpolak.co.uk/ - 27 Cze 2013

Stowarzyszenie "Wspólnota Polska"****

Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową działającą pod patronatem Senatu RP. Celem jest umacnianie więzi Polaków mieszkających za granicą z Polską, jej kulturą i językiem. Na stronie informacje o organizacji, aktualności z życia polonii, biuletyn stowarzyszenia (także archiwalne wydania), sprawozdania.

http://www.wspolnota-polska.org.pl./ - 14 Lut 2000

Wirtualna Polonia****

Wirtualna Polonia - portal polonijny. Informacje i wiadomości dla Polaków mieszkających poza krajem.

http://www.wirtualnapolonia.com/ - 16 Maj 2002

OurScotland.net - portal integracyjno-informacyjny dla Polaków w Szkocji.***

Portal integracyjno-informacyjny dla Polaków w Szkocji. Szczególnie warto skorzystać z opisów turystycznych, galerii, poradnika, ogłoszeń.

http://www.ourscotland.net/ - 18 Kwi 2008

Papajastudio-identyfikacja wizualna***

Identyfikacja wizualna, projektowanie logotypów, projektowanie graficzne, plakaty, grafika wydawnicza, projektowanie okładek, stron internetowych itp

http://papajastudio.pl/ - 8 Lis 2007

Polandnet***

Witryna jest prowadzona przez szóstkę Polaków mieszkających w różnych częściach świata. Jest sporo ciekawostek z dziedziny kultury, sztuki, próbki twórczości literackiej i graficznej, lista dyskusyjna, chatroom. Można wysłać wirtualna kartkę

http://www.polandnet.com/ - 15 Lut 2000