KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Polonia (236)

Polonia - WP.PL***

Serwis skierowany jest do Polaków poza granicami kraju i tych, którzy planują wyjazd. Wiadomości, praktyczne informacje, adresy, ogłoszenia, oferty i blogi internautów.

http://polonia.wp.pl/ - 29 Cze 2010

Polonia dla Polonii***

Magazyn wiadomości nadsyłanych przez rodaków ze świata. Znajdziesz tu zarówno historię, jak i aktualności oraz informacje o ludziach i wydarzeniach.

http://polonia.pap.pl/ - 7 Cze 2002

Polskie Serca- serwis randkowy Polonii***

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i szukasz miłości, tutaj masz szansę ją znaleźć! PolskieSerca.pl to portal założony specjalnie z myślą o samotnych rodakach, którzy chcieliby związać się z osobą pochodzącą z Polski, jednakże mieszkającym w pobliżu, aby zbytnia odległość nie była przeszkodą dla związku. Ten portal randkowy otworzył nowe perspektywy dla ludzi którzy chcą kochać i być kochani. Tutaj po darmowej rejestracji możliwy stanie się kontakt z setkami Polek i Polaków mieszkających na całym świecie, którzy odważyli się rzucić wyzwanie losowi i chcą odnaleźć prawdziwe uczucia i wartościowego partnera. Dzięki nam odkryjesz nowe możliwości i uwierzysz, że warto walczyć o swoje marzenia. I co jest wspaniałe-codziennie otrzymujemy od użytkowników maile z podziękowaniami, gdyż znajomość zainicjowana w serwisie polskieserca.net stała się początkiem miłości i poważnego związku na stałe. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie i motywuje nas do dalszej pracy nad rozwojem portalu.

http://www.polskieserca.pl/ - 27 Wrz 2011

Portal Wszyscy Polacy***

Gadamy o wszystkim i na każdy temat

http://www.wszyscypolacy.cba.pl/ - 24 Lut 2010

Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej***

Strona zawiera informacje o Wyższym Seminarium Duchownym i Towarzystwie Chrystusowym. Znajdziesz tu informacje na temat parafii, beatyfikacji, powołań i historii zakonu.

http://www.tchr.org/ - 25 Mar 2002

Nasz Londyn - bezpłatny serwis ogłoszeniowy w UK**

Bezpłatny serwis ogłoszeniowy i katalog firm stworzony dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Doskonałe miejsce na promocję firmy i dodawanie ogłoszeń.

http://www.naszlondyn.co.uk/ - 27 Cze 2012

VIDEOKATALOG.INFO**

Katalog firm , ciekawych miejsc , i zdarzeń . Znajdziesz tu także interesujące informacje o Niemczech a także inne ciekawostki.

http://videokatalog.info/ - 28 Gru 2012