KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Polonia > fundacje (5)

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Polski*****

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju Polski Fprp: Promocja Polski, polskich przedsiębiorców, turystyki w kraju i za granicą, wspieranie działalności innowacyjnej, budowanie wizerunku Polski jako kraju nowoczesnego, dbającego o ekologię i ochronę środowiska - eco Polska. Projekty, które realizujemy: Made in Poland, Destination Poland, Zaszczep w sobie nutkę zieleni.

http://www.fprp.org.pl/ - 28 Wrz 2010

Polonia Świata - Instytucje i Organizacje Polonijne*****

Znakomity serwis polonijny, do którego zaglądać powinni także ci, którzy wybierają się w zagraniczną podróż. Poza aktualnymi informacjami z kraju znajdą tu mnóstwo odnośników do stron organizacji polonijnych na wszystkich kontynentach oraz polskich placówek dyplomatycznych.

http://www.polonia.org/ - 3 Lip 2002

Grzesiu Mamoń potrzebuje pomocy na operację serca****

Potrzebna pomoc! Grześ Mamoń potrzebuje pomocy aby uratować swoje serduszko.

http://www.grzesiu.com.pl/ - 28 Wrz 2010

Pomoc dzieciom***

Wesprzyj akademię przyszłości wspierającą najmłodszych w trudach ich codziennego funkcjonowania w życiu i szkole. Dzięki twojej pomocy potrzebujące dzieci mają szansę wystartować w dorosłość z odpowiednim nastawieniem.

http://www.szlachetnapaczka.pl/pomoc-dzieciom - 8 Sty 2014

ADA - Agencja Pracy na Zacodzie**

Rejestracja kandydatow, do pracy na zachodzie. Niania, opiekunka dziecka, starszych osób, pomoce, gospodynie domowe, informatycy, masazysci terapeuci Niemcy, Francja, Anglia.

http://republika.pl/towork/ - 24 Wrz 2003