KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Polonia > prasa polonijna (27)

Dziennik - Polish Daily News On Line*****

Aktualne informacje z Polski można znaleźć w elektronicznej wersji polonijnego dziennika. Oprócz tego jest tu forum dyskusyjne, lista miejsc, w których poleca się Polakom w USA spędzanie czasu wolnego oraz wirtualna galeria zdjęć.Dostępne są numery archiwalne.

http://www.dziennik.com/ - 23 Mar 2000

Dziennik Chicagowski.*****

Strony gazety Dziennik Chicagowski. W nim informacje z Polski i zagranicy, informacje o Polonii, linki do ciekawych stron.

http://www.progressforpoland.com/ - 8 Lis 2001

Katalog Mediów Polskich*****

Baza danych opracowana na podstawie danych Ośrodka Badań Prasoznawczych. Jest specjalna wyszukiwarka pozwalająca zlokalizować interesujące nas medium poprzez częstotliwość, zasięg, grupę docelową. Zgromadzono ponad pięć tysięcy opisów

http://www.media.onet.pl/ - 14 Lut 2000

GAZETA.jp.****

Strona internetowa Gazety Klubu Polskiego w Japonii. W Gazecie publikowane są unikalne materiały o japońskich tradycjach, o japońskim społeczeństwie, o obyczajach, jak również o życiu i pracy mieszkających tam Polaków.

http://www.gazeta.jp/ - 20 Cze 2002

Magazyn Wileński****

Pismo Polaków na Litwie - niezależny miesięcznik ilustrowany. Na stronach: informacje o numerze, redakcji, prenumeracie, archiwum....

http://www.magwil.lt/ - 5 Lis 2001

Polish Suburban News****

Elektroniczny miesięcznik po polsku i angielsku zawierający informacje o Polakach żyjących w Chicago i na jego przedmieściach. Są doniesienia z kraju i z USA, plotki, coś dla młodzieży, informacje dla biznesmenów, galeria fotograficzna, kalendarium wydarzeń polonijnych i wiele innych.

http://www.polishnews.com/ - 15 Lut 2000

Polonia California - Media & Organizacje****

Godne polecenia miejsce dla poszukujących informacji o polonii. Wprawdzie dominują linki do prasy polonijnej i radia w Stanach Zjednoczonych ale autorzy pomyśleli również o Polakach mieszkających w innych częściach świata. Można dowiedzieć się czegoś o organizacjach i szkołach polskich w Kalifornii

http://www.perfectnet.com/pol-ca/ - 21 Sty 2000

Polski poradnik Sukces****

Internetowa strona polskiego dwytugodnika wydawanego w USA. Możesz tu dokonać prenumeraty, przejrzeć wybór felietonów pisma, skorzystać z kalkulatora kredytowego, czy poznać działaność klubu inwestora.

http://www.poradniksukces.com/ - 19 Wrz 2001

Samo Życie****

Samo Życie - polskojęzyczny dwutygodnik w Niemczech o charakterze informacyjno-publicystycznym. Posiada także działy o charakterze rozrywkowym, sportowym, kulturalnym i inne.

http://www.samo-zycie.de/ - 8 Lis 2001

Tygiel****

Strona młodzieżowego czasopisma kwartalnego redagowanego przez polską młodzież z Londynu dla młodzieży polskiej na całym świecie.

http://www.tygiel.co.uk/ - 3 Sie 2000