KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Polonia > radio polonijne (9)

24 godziny na dobę radio w internecie*****

Tutaj możesz posłuchac ponad 100 radiostacji polskich i polonijnych nadajacych poprzez internet.

http://www.radiostacje.com/ - 13 Lip 2000

Radiopol*****

Bardzo dobra baza danych rozgłośni radiowych. Zamieszczono tu adresy internetowe wszystkich rozgłośni nadających w języku polskim (także polonijnych), w real audio, mp3 oraz bez wersji dźwiękowej w sieci. Nie brakuje informacji bieżących z kraju i zagranicy po polsku i angielsku. Dużo linków, konkursy.

http://www.radiopol.com/ - 14 Lut 2000

Polonia California - Media & Organizacje****

Godne polecenia miejsce dla poszukujących informacji o polonii. Wprawdzie dominują linki do prasy polonijnej i radia w Stanach Zjednoczonych ale autorzy pomyśleli również o Polakach mieszkających w innych częściach świata. Można dowiedzieć się czegoś o organizacjach i szkołach polskich w Kalifornii

http://www.perfectnet.com/pol-ca/ - 21 Sty 2000

Radio Gamma****

Polonijna stacja nadająca w Vancouver od sześciu lat. Można posłuchać programu w real audio, w którym dużo polskiej muzyki rockowej, przeczytać notowania listy przebojów.

http://members.tripod.com/~radiogamma/gamma.htm - 14 Lut 2000

Strona Zbyszka - lista rozgłośni i stacji tv****

Na stronie Zbyszka Lechowicza znajduje się mnóstwo linków do stacji radiowych nadających w języku polskim- ogólnopolskich, lokalnych i polonijnych (z zaznaczeniem w jakich formatach można ich słuchać), a także do nadawców telewizyjnych

http://members.tripod.com/~zbyszek97/ - 21 Sty 2000

Niezależny Magazyn Polski "Kraj"***

Miesięcznik wydawany przez polonię australijską. Jest numer bieżący oraz wydania archiwalne. Można także posłuchać wybranych audycji Radia "Kraj" w real audio i mp3. Linki do stron polonijnych na całym świecie (szkoły, organizacje polonijne).

http://www.uq.net.au/~zzwfrenk/ - 15 Lut 2000

Polmedia - Polskie Radio i TV w Internecie.***

Na stronie MEDIAPOLAND znajdziesz listy z adresami internetowymi do stacji i programów zarówno telewizyjnych jak i radiowych jakie sa regularnie nadawane w sieci internetu w języku polskim. Umożliwia to odbiór dowolnej stacji po wybraniu jej z jednej z list bez potrzeby przeszukiwania zasobów internetu.

http://www.mediapoland.com/ - 26 Mar 2002

Polskie Radio 7 Australia***

Rozgłośnia polonijna nadająca swój program z Sydney. Programu można posłuchać w real audio. Na stronie lista przebojów, galeria zdjęć. Można zapisać się do klubu wirtualnego.

http://www.radiosiedem.com/ - 1 Paź 2001

Radio 3ZZZ***

Strona polskiej sekcji australijskiego radia 3ZZZ. Na niej Kącik Koordynatora, Lista Przebojów oraz Informacje.

http://home.vicnet.net.au/~polclub/pol_m100.htm - 14 Lut 2000