KATALOG POLSKI > INFORMACJE REGIONALNE > Polonia > Zielona Karta (30)

Amerykańska Loteria Wizowa*****

Biuro Obsługi Emigracyjnej świadczy usługi w zakresie przygotowania dokumentów wizowych oraz wniosków emigracyjnych do Stanów Zjednoczonych. Posiadamy 5-letnie doświadczenie w zakresie przygotowywania aplikacji zgłoszeniowych na loterię wizową.

http://dvprogram.pl/ - 10 Maj 2004

ABC Green Card Center****

Już wkrótce kolejna edycja "Loterii Wizowej" do USA. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do przygotawania aplikacji zgłoszeniowej na loterię wizową.

http://www.abczielonakarta.republika.pl/ - 2 Gru 2003

Ewiza - praca w USA****

Serwis ewiza jest bazą szczegółowych informacji na temat przygotowań do wyjazdu do USA. Wiele cennych rad na takie tematy jak: praca za granicą, praktyki dla studentów, podróżowanie w USA. Strona zawiera forum, na którym można zadać pytanie lub wyrazić opinię; przydatne mapy USA (latwe do przeglądania) oraz wszelkie inne informacje, które mogą być przydatne podczas procesu ubiegania się o wizę, szukania pracy za granicą oraz podczas wyjazdu do USA.

http://www.ewiza.com/ - 25 Sty 2005

Loteria wizowa - DV 2006 USA****

Loteria wizowa to co roczna akcja Stanów Zjednoczonych mających na celu zwiększenie liczby osób reprezentujących dane państwo w USA. Rok rocznie rząd Stanów Zjednoczonych losuje 50000 zielonych kart zezwalający na stały pobyt w Ameryce. Biorąc udział w loterii masz realną szanse na życie w USA.

http://republika.pl/loteriawizowa/ - 3 Sie 2005

Serwis Zielonej Karty - wygraj prawo do legalnego pobytu i pracy w USA****

USA to jedyny kraj świata, w którym niemal KAŻDY może WYGRAĆ prawo pobytu i legalnej pracy lub nauki. Sytuacja rodzinna czy materialna ani znajomość języka nie grają roli. Loteria Wizowa (Loteria Zielonej Karty) nie ma żadnych odpowiedników nigdzie indziej. Serwis Zielonej Karty pomoże Ci zgłosić swój udział. Instrukcja (warunki) udziału. Zbiorcze wyniki poprzednich Loterii Wizowej.

http://www.zielonakarta.pl/ - 1 Sie 2005

UpHill Consulting - Loteria Wizowa****

Firma z siedzibą w Warszawie, zajmująca się między innymi doradztwem w dziedzinie wyjazdów do Stanów Zjednoczonych, Loterii Wizowej - loterii Zielnonych Kart stałego pobytu.

http://www.uphill.pl/ - 27 Gru 2004

Zielona karta USA - losowanie 2004 i 2005****

Zielona karta USA - to loteria wizowa dzięki której możesz otrzymać Zieloną Kartę i legalny pobyt w USA. Zielona karta to także legalna praca i życie w USA. Wszystkie potrzebne formularze w tym serwisie.

http://zielona-karta-usa.strony.pl/ - 20 Gru 2004

Amerykańska Zielona Karta - Loteria Wizowa***

Zielona Karta USA - weź udział w loterii. Dla naszych klientów którzy wygrają w loterii Zielona Karta USA oferujemy darmową pomoc w przygotowaniu pakietu po wylosowaniu. Obsługujemy klientów z całego świata.

http://www.zielonakartausa.republika.pl/ - 22 Lip 2005

Amerykańska Zielona Karta - loteria wizowa USA***

Oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentów po wylosowaniu. Sprawdź również warunki udziału w Loterii, informacje lub zarejestruj sie. Firma z wieloletnim doświadczeniem.

http://www.zielona-karta-usa.com/ - 13 Maj 2005

Biuro-Pracy.pl***

Pośrednictwo pracy w krajach Unii Europejskiej. Zielona Karta do USA.

http://www.biuro-pracy.pl/ - 5 Mar 2004