KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Internet (15 254)

Agencja Reklamowa Radia Weekend*****

Tworzenie i emitowanie reklam radiowych, internetowych, telewizyjnych - szczegółowe informacje oraz oferta znajdują się na stronie.

http://www.ar.petrus.pl/ - 28 Lut 2001

A.M.K.-art - Tworzenie stron internetowych, grafika*****

Zajmuję się usługami z zakresu projektowania stron internetowych, grafiki komputerowej i DTP oraz prezentacji multimedialnych.

http://www.amkart.com.pl/ - 5 Lip 2006

AMPartner - najlepszy webdesigners, niskie ceny, profesjonalny design, szybkie wdrożenia, wysoka specjalizacja, najwyższa technologia, aplikacje onLine, ASP, PHP*****

AMPartner najlepszy WebDesigners - tworzenie interaktywnych serwisów www, profesjonalny design, niskie ceny, szybkie wdrożenia, wysoka specjalizacja. Projektuje i przygotowuje multimedialne prezentacje i aplikacje przeznaczone na potrzeby e-commerce. Specjalizuje się w interaktywnych, multimedialnych aplikacjach www w technologii ASP i PHP. Zajmuje się projektowaniem zarówno małych serwisów informacyjnych, jak i rozbudowanych projektów informatycznych.

http://www.ampartner.pl/ - 7 Lut 2001

ANDRA*****

Serwis firmy zajmującej się kompleksową i profesjonalną obsługą klientów w zakresie teleinformatycznych systemów sieciowych. Firma rozwija usługi kompleksowego serwisu oraz projektowania i wykonania oprogramowania w oparciu o technologię ORACLE. Na stronach można znaleźć ofertę z zakresu oprogramowania, sprzętu, okablowania i usług. Strona dostępna również w języku angielskim.

http://www.andra.com.pl/ - 3 Mar 2000

AOT-spedycja.pl*****

Celem portalu www.AOT-Spedycja.pl jest oferowanie usług multimedialnych wszystkim firmom, dla których usługi transportowe stanowią podstawę działalności. Oferuje giełdę przewoźników, zintegrowany komunikator, wizytówki firm transportowych i innych- powiązanych z tą branżą a także rozbudowany biuletyn informacyjny z wiadomościami branżowymi. Powiązany z forum transportowym, w którym zamieszczać można bezpłatne ogłoszenia drobne.

http://www.aot-spedycja.pl/ - 6 Wrz 2007

Artegence*****

Strona agencji interaktywnej Artegence. Znajdziemy na niej informacje o firmie, o tym czym się zajmuje, portfolio, case study, centrum prasowe.

http://www.artegence.com/main.html - 7 Sie 2002

ASK WidokNET - Lublin*****

Witryna Lublińskiej Amatorskiej Sieci Komputerowej. Znajdziesz tu wiele wyczerpujących informacji na temat sieci, schematów sieci, poradniki i inne ciekawostki.

http://www.widoknet.lub.pl/ - 11 Sie 2001

ASP w Poznaniu*****

Bardzo interesująca strona Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu zawiera nie tylko podstawowe informacje o uczelni, ale także łączy się z Artnet, czyli stronami stworzonymi w Pracowni Wizualizacji Komputerowej w Katedrze Komunikacji Wizualnej. Artnet jest poświęcony sztuce w nowym medium jakim jest internet (galeria prac, porady dla artystów).

http://www.asp.poznan.pl/ - 29 Wrz 2000

Ay website - profesjonalne stron internetowe*****

Profesjonalne stron internetowe to klucz do sukcesu i twarz firmy w Internecie.

http://pl.aywebsite.com/ - 6 Gru 2006

Bezpieczna przygoda z Internetem!*****

Bezpieczna przygoda z Internetem! Pierwsza strona o bezpiecznym Internecie dla przedszkolaków! Maluchy dzięki wielu grom i ciekawym bohaterom dowiedzą się, jak bezpiecznie surfować po Internecie i kiedy powiadomić rodziców o zagrożeniach znajdujących się w sieci. Strona powstała z inicjatywy Fundacji Dzieci Niczyje oraz Wydawnictwa Egmont.

http://www.przedszkolaki.sieciaki.pl/ - 16 Lut 2007