KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Internet (15 254)

Bubu66 :: skrypty :: serwisy web :: webdesign*****

Strona Łukasza Mendakiewicza, który oferuje tanie i szybkie wykonanie oskryptowania strony WWW. Na stronie informacje o skryptach oraz portfolio.

http://bubu66.fr.pl/ - 2 Wrz 2002

BVC - Systemy Informatyczne (komputery, programy, obsługa informatyczna, projekty stron WWW)*****

BVC - jest integratorem usług informatycznych wspomagających realizacje celów biznesowych przedsiębiorstwa.

http://www.bvc.pl/ - 6 Lut 2006

Cafe internet Lama*****

Serwery Wirtualne, konta e-mail, serwery ftp, projektowanie stron www, kafejka internetowa.

http://www.lama.krakow.pl/ - 23 Lut 2001

C-designer Projektowanie stron www*****

Projektowanie profesjonalnych stron internetowych dla firm i osób prywatnych. Tworzenie portali, szablonów stron, projektowanie graficzne na potrzeby internetu i DTP, a także logotypy, pozycjonowanie i promocja firm w sieci.

http://www.c-designer.pl/ - 12 Lip 2010

Chariot - agencja interaktywna, projektowanie logo firmy oraz tworzenie stron www*****

Projektujemy logo dla naszych klientów. Nasza specjalizacja to tworzenie stron internetowych oraz projektowanie gier flash. Działamy na terenie Krakowa ale usługi świadczymy na terenie całego kraju.

http://www.chariot.pl/ - 10 Kwi 2009

CHIP Newsroom*****

CHIP Newsroom jest serwisem poświęconym wydarzeniom z zakresu informatyki i komputerów. Na łamach stron znajdują się informacje na temat nowego oprogramowania, nowych produktów, dostępne jest również omówienie najważniejszych wydarzeń.

http://newsroom.chip.pl/ - 15 Lut 2000

CMS Edito - Content Management System*****

CMS Edito - Content Management System jest specjalistycznym systemem cms umożliwiającym łatwe zarządzanie strukturą oraz treścią w serwisie internetowym bez konieczności znajomości technologii informatycznej.

http://www.edito.pl/ - 22 Mar 2006

Comunication solution - agencja interaktywna energe21. Łódź*****

Agencja interaktywna energe21 oferuje: tworzenie serwisów internetowych, sklepy internetowe, płatności elektroniczne, web marketing. Wykonujemy projektowanie stron www w oparciu o rozbudowany system CMS do zarządzania treścią i strukturą serwisu. Zajmujemy się kreacją i obsługą kampanii promocyjnych w Internecie. Dla naszych klientów świadczymy usługi: obsługa serwisów, hosting, pozycjonowanie stron w internecie, monitoring użytkowników. Naszymi klientami są: Boots Healthcare (Strepsils), Wittchen, Ceramika Paradyż, US Pharmacia (Ibuprom, Apap, Manti), Redan S.A. (Top Secret), Yamanouchi, Kerrhawe, Browary Polskie Brok-Strzelec, Drukarnia Prasowa S.A. Przeprowadziliśmy konkursy online dla marek: Top Secret, Ibuprom Max, Ceramika Paradyż, Strepsils.

http://www.energe21.pl/ - 22 Lut 2006

CONTACT multimedia*****

CONTACT multimediach na stronach prezentuje swoją ofertę, w skład której wchodzą m.in.: strony www, serwisy internetowe, portale, sklepy, grafika komputerowa, filmy reklamowe, programy edukacyjne, prezentacje i wizytówki multimedialne, programy do marketinu bezpośredniego. Znajdziesz tu także portfolio, informacje o nowościach i możliwości współpracy.

http://www.multimedia.contact.edu.pl/ - 18 Wrz 2003

Cronix - gry on line.*****

Serwis gier on-line umożliwia każdemu użytkownikowi Internetu rywalizację on-line z "żywym przeciwnikiem" w pojedynczych rozgrywkach bądź turniejach, obserwowanie spotkań (kibicowanie), rozmowę z graczami i widzami.

http://www.zagraj.pl/ - 17 Maj 2002