KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Internet > chatroomy i kluby internetowe (394)

Czateria w INTERIA.PL*****

Czateria - internetowy czat on-line. Czaty towarzyskie, regionalne, tematyczne z możliwością użycia kamerek. Informacje o zlotach. Wejdź na czat - pogadaj ze znajomymi, poznaj nowych!

http://czateria.interia.pl/ - 8 Lut 2005

* BARD - Centrum Gier ******

W pełni przyjazna strona dla miłośników gier rpg, karcianek i bitewnych. Na stronie między innymi: chat, kalendarz imprez, cenniki, opisy gier...Wejdźcie i bawcie się dobrze!

http://www.bard.pl/ - 7 Lis 2000

[ help . pl ] twój serwis informacyjny*****

Komputerowy serwis informacyjny. W nim newsy, FTP, chatroom, dema programów, ciekawe odnośniki, informacje o sprzęcie, artykuły na rozmaite tematy komputerowe.

http://www.help.pl/ - 25 Lut 2000

4x4.Rally.PL*****

Terenowe rajdy samochodowe, zdjęcia, relacje, opisy. Znajdziesz tu także terminy imprez, giełdę, chat room, aktualną mapkę pogody oraz porady.

http://4x4.rally.pl/ - 30 Mar 2000

Carving - wszystko o nartach carvingowych*****

Pierwsza strona o nartach carvingowych. Opisy sprzętu, porady dla początkujących i zaawansowanych, informacje o zawodach Pucharu Polski i Świata, lista dyskusyjna. Informacje o imprezach carvingowych w Polsce.

http://www.carving.com.pl/ - 18 Sie 2001

Cyberczad - Witamy na stronach Klubu Internetowego*****

W CyberCzadzie znajdziecie 12 multimedialnych komputerów z szybkim dostępem do Internetu (Łącze 1Mbit/s). Café skupia najlepszych, bielskich graczy w Quaka.

http://www.cyberczad.pl/ - 14 Lut 2000

DZIECI - zabawy, gry, edukacja*****

Największy i najlepszy serwis poświęcony najmłodszym. Mnóstwo gier i zabaw, chatroom, kącik humoru i wiele innych ciekawostek.

http://www.zabawy.pl/ - 20 Wrz 2000

GimzOOm - WITRYNA GIMNAZJALISTÓW*****

Strony tworzone przez i dla gimnazjalistów, ale nie tylko. Witryna już niedługo będzie przystanią dla gimnazjalistów-internautów i wszystkich, którzy szukają rozrywki na dobrym poziomie. Na stronie artykuły własne, mnóstwo humoru, gry, chat, linkowisko, ogłoszenia - po prostu: sprawy i zlewy!

http://www.gimzoom.czajen.pl/ - 16 Mar 2000

James Bond Agent 007*****

Strona o superagencie 007- Jamesie Bondzie. Znajdują się tu opisy filmów, obszerna galeria zdjęć, muzyka, dziewczyny Bonda, gadżety, plakaty, przepis na Martini...

http://www.jamesbond.stopklatka.pl/ - 18 Wrz 2000

klub Aktywnych Amigowców*****

Na stronie znajdziesz wiadomości ze świata Amigi, zdjęcia z imprez scenowych i spotkań klubuAA, galerie amigowych twórców, spis list dyskusyjnych, konkursy, statystyki rc5.

http://www.amiga-p.z.pl/ - 14 Cze 2000