KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Internet > inne usługi (1 121)

PAGI S.A.*****

Powszechna Agencja Informacyjna S.A. jest koncesjonowanym operatorem telekomunikacyjnym, posiada własną stację satelitarną, świadczy usługi satelitarnej transmisji cyfrowego sygnału radiowego i telewizyjnego. Ponadto oferta firmy obejmuje szeroki zakres usług dostępu do sieci Internet - od dostępu poprzez dial-up łączami komutowanymi, poprzez analogowe i cyfrowe łącza stałe do satelitarnych łącz w systemie VSAT, jak również usługi dodane typu poczta elektroniczna i serwisy WWW.

http://www.pagi.pl/ - 4 Lut 2000

Perfect One*****

Firma Perfect One specjalizuje się w badaniu użyteczności i funkcjonalności stron internetowych. Świadczy usługi klientom instytucjonalnym, a w swej aktywności skupia się tylko na obszarze usability.

http://www.perfectone.pl/ - 21 Lut 2007

Pierwszy polski bank witrualny mBank.*****

Strona główna polskiego banku internetowego (mBank). Pełna obsługa w zakresie prowadzenia rachunku ROR. Profesjonalne wykonanie techniczne (SSL itp.).

http://www.m-bank.pl/ - 10 Lip 2001

Pozdrowienia*****

Największy polski serwis poświęcony kartkom elektronicznym. Na stronach znajduje się ok. 1500 kartek podzielonych na kategorie i podkategorie.

http://www.pozdrowienia.pl/ - 21 Lis 2000

Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe*****

Witryna Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego. Na stronach znajdują się informacje na temat miejskiej sieci komputerowej, zasobów sprzętowych i sieciowych oraz oprogramowania (systemy operacyjne, języki programowania, bazy danych, biblioteki).

http://rose.man.poznan.pl/ - 15 Lut 2000

Projektowanie stron internetowych - new3wdesign*****

Projektowanie stron internetowych. Unikalne oraz profesjonalne rozwiązania. Przyjazne i skuteczne projekty. Pakiety stron internetowych Simple Website w atrakcyjnych cenach. Usługi freelancerskie. W swojej ofercie posiadamy również prezentacje multimedialne, web video, projektowanie krótkich animacji reklamowych, tworzenie internetowych banerów reklamowych oraz modernizację i aktualizację już istniejących stron www. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i oferowanymi usługami.

http://www.new3wdesign.pl/ - 21 Sie 2012

Projektowanie Stron WWW*****

Firma zajmuje się budową serwisów www, wizytówek internetowych. Klienci otrzymują: profesjonalną, interaktywną, łatwą w obsłudze, przyjemna dla oka stronę.

http://iifarm.pl/ - 8 Paź 2003

Q. OPTICS CABLES FPUH Zaawansowane Technologie Światłowodowe i Systemy Ochrony Mienia*****

Głównymi zadaniami działalności na rynku jest - sprzedaż i produkcja akcesoriów do budowy sieci komputerowych - elementy aktywne, pasywne, panele, mufy, szafy dystrybucyjne, kable miedziane kat. 5-6E, światłowody - patchcordy, pigtaile, rozgałęziacze kablowe oraz złącza ST SC FC SMA ESCON FDDI MU DNP LC MTRJ, materiały do produkcji i opomiarowania. Ponadto Oferujemy także kompleksowe projektowanie, sprzedaż, montaż oraz serwis systemów wczesnego ostrzegania i monitoringu bazujących również na technologii światłowodowej.

http://www.qopticscables.zwm.punkt.pl/ - 28 Lis 2003

QDnet ISP*****

Warszawska firma internetowa, dostęp do internetu, hosting stron WWW, sklepy internetowe, reklama w Internecie.

http://www.qdnet.pl/ - 6 Mar 2000

Rozwiązania internetowe, promocja w sieci. B2B*****

Strona nowej, prężnie rozwijającej się firmy, oferującej szeroki wachlarz usług po bardzo konkurencyjnych cenach. Małe jest szybkie, małe jest piękne, małe jest wydajne...

http://www.global.biz.pl/ - 17 Paź 2000