KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Internet > kawiarnie internetowe (215)

BiCom*****

Firma ze Słupska specjalizująca się w usługach internetowych. Dobrze zaprojektowana strona zawiera informacje o firmie, usługach (łącza, serwisy www, FTP). kursach i szkoleniach, promocjach i nowych produktach. Działa kawiarnia internetowa i biuro pośrednictwa nieruchomości online

http://www.bicom.slupsk.pl/ - 21 Sty 2000

Cafe internet Lama*****

Serwery Wirtualne, konta e-mail, serwery ftp, projektowanie stron www, kafejka internetowa.

http://www.lama.krakow.pl/ - 23 Lut 2001

Café Wprost*****

Café Wprost to wirtualna kawiarenka pod patronatem tygodnika "Wprost" i Wirtualnej Polski. Jest ona podzielona na cztery pokoje (Gość Café Wprost, Polityczny Hyde Park, Wprost TV i oczywiście Kawiarenka).

http://cafe.wprost.pl/ - 14 Lut 2000

Centrum Przemysłowo-Usługowe ZETO sp. z o.o.*****

Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest świadczenie szeroko pojętych usług informatycznych, realizowanych w Zakładach Obliczeniowych w Jeleniej Górze i w Legnicy. Na stronach można zapoznać się produktami i usługami świadczonymi przez firmę.

http://www.cpu-zeto.com.pl/ - 3 Kwi 2000

Cyberczad - Witamy na stronach Klubu Internetowego*****

W CyberCzadzie znajdziecie 12 multimedialnych komputerów z szybkim dostępem do Internetu (Łącze 1Mbit/s). Café skupia najlepszych, bielskich graczy w Quaka.

http://www.cyberczad.pl/ - 14 Lut 2000

CyberLand*****

Klub internetowy oferuje ponad 70 komputerów czekających na klientów. Ponadto tworzenie oprogramowania i projektowanie serwisów internetowych. Garść ogólnych informacji i historia firmy, o działalności i świadczonych usługach, o klubie internetowym (członkowie, zasady korzystania z usług, promocje, cenniki, galeria zdjęć, kontakt), część serwisu dla miłośników gier (turnieje, rankingi, galeria), lokalizacja i kontakt z firmą.

http://www.cyberland.pl/ - 28 Sty 2002

Internet Café - Bytom*****

Na stronie autorzy zamieścili plan dojazdu, cennik, usługi (m.in. Projektowanie stron www, konta pocztowe, instalacje sprzętu i oprogramowania komputerowego u klienta), cennik oraz mnóstwo ciekawych linków.

http://www.intercafe.bytom.pl - 25 Lut 2000

Kawiarnia Internetowo-Muzyczna Rudy Kot*****

Słynny gdański klub Rudy Kot otworzył swoje podwoje dla internautów! Możecie tu teraz nie tylko dobrze się bawić słuchając muzyki i tańcząc, ale także przeszukiwać www.

http://www.rudykot.pl/ - 14 Lut 2000

Projcom*****

Firma Projcom świadczy szeroki wachlarz usług internetowych oraz sieciowych. Do nich należą między innymi poczta elektroniczna, FTP, kawiarnia internetowa, części komputerowe, projektowanie stron www, wykonanie i utrzymanie sieci. Oferta obejmuje również kasy i drukarki fiskalne (wraz z serwisem).

http://www.suonik.art.pl/ - 25 Lut 2000

Włocławski Portal Internetowy*****

Włocławski Portal Internetowy, informacje z Włocławka i regionu. Aktualności dotyczące miejscowości i prezentacja atrakcji.

http://q4.pl/ - 28 Mar 2003