KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Internet > organizacje (36)

ACK Cyfronet AGH*****

Akademickie Centrum Komputerowe Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na stronach znajduje się omówienie działalności i oferty centrum.

http://www.cyf-kr.edu.pl/ - 15 Lut 2000

Centrum Komputerowe Politechniki Śląskiej*****

Na łamach stron Centrum Komputerowego Politechniki Śląskiej znajdują się informacje na temat sprzętu i oprogramowania, sieci, usług komercyjnych.

http://www.ck.polsl.gliwice.pl/ - 15 Lut 2000

CERT POLSKA*****

CERT(Computer Emergency Response Team) Polska jest zespołem powołanym do reagowania na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo w sieci Internet. Serwis doradza jak czuć się bezpieczniej wśród sieciowych przestępców na różnych systemach operacyjnych.

http://www.cert.org.pl/ - 31 Sie 2001

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego*****

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego pełni funkcję centrum nauk obliczeniowych (jako ośrodek badań i obliczeń naukowych i edukacyjnych), centrum technologii informacyjnych, archiwum wiedzy i centrum inicjatyw upowszechniających naukę i wiedzę.

http://www.icm.edu.pl/ - 15 Lut 2000

klub Aktywnych Amigowców*****

Na stronie znajdziesz wiadomości ze świata Amigi, zdjęcia z imprez scenowych i spotkań klubuAA, galerie amigowych twórców, spis list dyskusyjnych, konkursy, statystyki rc5.

http://www.amiga-p.z.pl/ - 14 Cze 2000

Republika WWW - portal społeczności internetowych*****

Konkursy, freeware i shareware, java script, DHTML, HTML, CSS, VBScript, Active X, ActiveX, darmowe skrypty, tutoriale i in.

http://fabryka.republika.pl/ - 4 Lut 2000

Spis domen*****

Spis domen regionalnych. Na stronie można sprawdzić czy jakaś domena jest wolna. Nie masz jeszcze zerejestrowanej domeny? Sprawdź czy jest wolna i zrób to!

http://www.dns.pl/ - 5 Lip 2001

Sunsite - polski węzeł internetu*****

Sunsite jest administrowanym przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego jednym z największym węzłów internetu w Europie. Zawiera bogate zbiory różnorakich gier i programów, a także zasoby przydatne do celów naukowych i dydaktycznych.

http://sunsite.icm.edu.pl/ - 15 Lut 2000

VaGla - Prawo i Internet*****

Serwis Piotra Waglowskiego o prawie internetowym, poświęcony promowaniu wiedzy o związkach prawa z Internetem. Autor prezentuje w nim aktualne informacje o wydarzeniach, procesie legislacyjnym, dokumentach, itp.

http://www.vagla.pl/ - 12 Kwi 2001

BlueHead to zespół ekspertów od systemu Drupal****

Jeśli szukasz ekspertów z zakresu budowy stron internetowych opartych o system Drupal to jestesmy do Twojej dyspozcji

http://www.bluehead.pl/ - 22 Gru 2014