KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Internet > promocja internetowa (1 278)

2N Publishing*****

Strona firmy 2N Publishing zawiera omówienie oferty w zakresie dostarczania internetu (oferta dla firm i osób prywatnych) oraz projektowania stron www.

http://www.2n.pl/ - 25 Lut 2000

3dart.com*****

Spółka internetowa zajmująca się projektowaniem, wdrażaniem i integrowaniem systemów e-commerce. Strona także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.3dart.com/ - 6 Lip 2001

3xw*****

Firma oferująca kompleksowe projektowanie stron WWW od strony merytorycznej i graficznej, aktualizację stron - zmiany struktury, prezentacji multimedialnych dla osób, firm i instytucji. W ofercie ma wirtualny serwer, usługi hostingowe, promocję WWW, sklepy internetowe. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie.

http://www.3xw.pl/ - 25 Lip 2001

4D*****

Firma 4D jest agencją public relations specjalizującą się w branży informatycznej. 4D przygotowuje i dostarcza mediom informacje dotyczące każdego z partnerów, jego nowych produktów i usług, wydarzeń z jego udziałem oraz wszystkich innych istotnych wiadomości związanych z daną firmą. Inny rodzaj działalności firmy to: opracowywanie i aktualizacja stron www, opracowywanie / tłumaczenie instrukcji obsługi produktów dla swoich partnerów, opracowywanie reklam, broszur, materiałów konferencyjnych, telemarketing, direct mail.

http://www.4d.pl/ - 25 Lut 2000

4Net*****

Firma 4net jest wrocławskim dostawcą internetu dla firm, instytucji i osób prywatnych. Na stronach znajduje się omówienie oferty i cen.

http://www.4net.pl/ - 25 Lut 2000

Agencja Interaktywna Pro-Creation - promocja w Internecie, reklama internetowa*****

Firma zajmuje się szeroko rozumianą promocją internetową, badaniami marketingowymi oraz produkcją materiałów reklamowych.

http://www.pro-creation.pl/ - 15 Cze 2001

Agencja Kreatywna E-Art Center*****

Strona Agencji Kreatywnej E-Art Center specjalizującej się w rozwiązaniach internetowych, reklamie, grafice komputerowej, usługach wydawniczych i infobrokerskich.

http://www.eac.net.pl/ - 18 Gru 2003

Agencja Reklamowa Zielona góra*****

Jesteśmy agencją interaktywną, która dysponuje nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi i dużym doświadczeniem. Największym argumentem, który może przeważyć za wynajęciem naszej firmy, jest to, że rozumiemy biznes, a w szczególności biznes w sieci. Mamy za sobą etap pracy zarówno w większych, jak i małych firmach. Cały czas jesteśmy na bieżąco z nowymi opcjami i trendami w sieci. Umiemy właściwie wybrać narzędzia do celów jakie zamawiający chce osiągnąć. Naszym celem jest stała obsługa klientów – bycie zaufaną firmą. Wierzymy, że po wykonaniu zleconej pracy, swoją jakością pracy i kompetentnym podejściem zdobędziemy uznanie. Zdajemy sobie sprawę, że operujemy w branży wysoce konkurencyjnej. Wśród nas są osoby, które pracowały zarówno na etacie w firmach będących najlepszymi w branży, jak i prowadziły własne biznesy.

http://www.par2.pl/ - 1 Mar 2012

Albion sp. z o.o.*****

Albion jest firmą prowadzącą szeroką działalność na rynku multimediów i reklamy. Zajmuje się tworzeniem programów komputerowych oraz realizacją zleceń dotyczących promowania firm, przedsiębiorstw, produktów. Firma aranżuje prezentacje multimedialne, podejmuje się wykonywania zamówień w zakresie realizacji dźwięku, wykonuje usługi internetowe i DTP, opracowuje ulotki reklamowe.

http://www.albion.pl/ - 25 Lut 2000

Ambient Multimedia*****

Na stronach firmy znajdują się informacje o produktach firmy, usługach (tworzenie stron www, e-commerce, prezentacje multimedialne), oraz nowościach wydawniczych.

http://www.ambient.com.pl/ - 17 Lut 2000