KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Internet > wirusy (52)

CERT POLSKA*****

CERT(Computer Emergency Response Team) Polska jest zespołem powołanym do reagowania na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo w sieci Internet. Serwis doradza jak czuć się bezpieczniej wśród sieciowych przestępców na różnych systemach operacyjnych.

http://www.cert.org.pl/ - 31 Sie 2001

Dagma sp z o.o. - strona poświęcona bezpieczeństwu*****

Strona poświęcona bezpieczeństwu - systemy antywirusowe (TREND MICRO, NOD32, eShield/BlueCoat), antyspamowe i filtrowanie treści (TREND MICRO, eShield/BlueCoat), firewalle (phion netfence, Outpost/Agnitum), szyfrowanie danych (PGP, SecureDoc/WinMagic, TrustPort/AEC), karty chipowe i tokeny (Datakey).

http://www.wirusy.pl/ - 4 Sie 2004

LINK*****

Witryna firmy Link z Grupy Telnet. Storna dostarcza nam informacje na temat usług providerskich i nie tylko oferowanych przez firme.

http://www.link.pl/ - 27 Cze 2000

mks_virus*****

Oficjalna strona programu antywirusowego 'MkS_Vir': informacje o programie, baza danych o wirusach, pomoc techniczna, możliwość pobrania najnowszej wersji programu, wiadomości ze świata wirusologii komputerowej.

http://www.mks.com.pl/ - 15 Lut 2000

AntiViral Toolkit Pro****

Witryna (po polsku i angielsku) na temat popularnego pakietu antywirusowego. Dostępne są informacje o nowościach, ulepszeniach programu, wirusach, cenach.

http://fajerwerk.gold.pl/marken/ - 29 Sty 2000

Anty-Wandal czyli Bezpieczny Internet****

Rodzina produktów eSafe izraelskiej firmy Aladdin zapewnia kompletną anty-wirusową i anty-włamaniową ochronę przeznaczoną zarówno dla komputerów typu desktop jak i dużych sieci komputerowych. Produkty eSafe mogą być stosowane zarówno w domu, w biznesie, edukacji jak również w dużych firmach z rozbudowaną strukturą sieci komputerowej.

http://www.systherm-info.com/esafe/ - 29 Sty 2000

Antywirus.pl****

Serwis, powiązany ze znanym w Polsce programem Mks_Vir, poświęcony jest w całości walce z komputerowymi wirusami. Znajdziecie tu dużo przydatnych informacji w ciekawej szacie graficznej. Możliwość ściagnięcia wersji demonstracyjnych oprogramowania.

http://www.antywirus.pl/ - 4 Gru 2000

AVP Programy Antywirusowe****

W naszym sklepie internetowym oferujemy oprogramowanie czołowych producentów chroniące komputery przed wszelkiego typu wirusami i innymi zagrożeniami przenoszonymi przez internet (poczta elektroniczna, strony internetowe, włamania hakerów) i nośniki danych.

http://www.avp.pl/ - 21 Wrz 2004

Chroń dziecko w internecie...****

Proponujemy Państwu program o charakterze filtru ochronnego przeciw szkodliwym treściom mogącym znajdować się w internecie. Program umożliwia także definiowanie przedziału czasowego w którym dziecko może korzystać z internetu. Dodatkowo proponujemy Państwu liczne artykuły informacyjne dotyczące wirualnej sieci i swoistego przewodnika: jak bezpiecznie sie po tej wirtualnej sieci poruszać.

http://www.chrondziecko.pl/ - 18 Sie 2006

Kompleksowa Ochrona Antywirusowa dla Firm****

Autoryzowany Partner Kaspersky Lab Polska, Panda AntiVirus, Partner DrWeb, Dystrybutor NOD32, Acronis Oselector, Sophos, Symantek, Panda.

http://www.marken.com.pl/ - 18 Lis 2003