KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Multimedia (7 801)

GRADE A PLUS Szkoła Językowa*****

Multimedialna Szkoła Językowa oferuje naukę języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, i innych, dla wszystkich grup językowych. Na stronie znajdziecie szczegółowy opis oferty.

http://www.grade-a.limes.com.pl/ - 15 Sty 2001

Identyfikacja Wizualna dla Twojej firmy*****

Najskuteczniejsze systemy identyfikacji wizualnej. Kompleksowa obsługa, konkurencyjne ceny, najwyższa jakość. Wszystko co musisz wiedzieć na temat identyfikacji wizualnej.

http://www.identyfikacjawizualna.org/ - 12 Lip 2010

Krzysztof Łazowski Portfolio - projektowanie stron www*****

Prezentacja moich prac graficznych. Projektowanie stron www, sklepów internetowych, bannerów, rzeczy do druku i innych.

http://www.lazowski.net/ - 15 Paź 2007

Księgarnia informatyczna*****

Księgarnia informatyczna - Helion - Lider na rynku literatury informatycznej. Zapoznasz sie z bogatą oferetą literatury, opisami, spisami treści,recenzjami i opiniami czytelników. Bogata czytelnia on-line.

http://ksiegarnia.digipedia.pl/ - 30 Wrz 2004

L-Web - projektowanie i tworzenie stron internetowych*****

Projektujemy i tworzymy strony internetowe. Aktualizujemy i rozbudowujemy już istniejące strony. Dbamy również o ich pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Osoby korzystające z naszych usług, mogą liczyć na rzetelność i solidność wykonania usług. Gwarantujemy, że Twój projekt będzie atrakcyjny dla klientów i co najważniejsze - niepowtarzalny. Wejdź i przekonaj się sam, to nic nie kosztuje.

http://l-web.pl/ - 23 Lis 2010

MKrzyżówki - Multimedialna rozrywka dla szarych komórek*****

Serwis z zupełną nowością - krzyżówkami multimedialnymi czyli zawierającymi jako podpowiedzi do wyrazów muzykę i filmy. Użytkownicy serwisu mają możliwość tworzenia własnych mKrzyżówek. Utworzoną krzyżówkę mogą również opublikować na swojej stronie internetowej. Serwis posiada wiele rankingów dla rozwiązujących, twórców i na najlepszą krzyżówkę.

http://www.mkrzyzowki.pl/ - 15 Wrz 2010

Panorama Firm - serwis komputerowy*****

Serwis Komputerowy portalu Panoramy Firm zawiera szereg wiadomości na temat nowości i wydarzeń ze świata komputerów i informatyki.

http://www.panoramafirm.com.pl/serwis/komputery/ - 29 Sty 2000

Panoramy i wirualne wycieczki - GO 360*****

Wirtualne wycieczki to coraz bardziej popularna forma pokazania Twojej firmy w internecie. Panoramy sferyczne stają się powoli standardem prezentacji obiektów turystycznych oraz handlowych. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Projekt Go360.

http://go360.pl/ - 14 Cze 2010

Philips Design*****

Opis i relacja z konkursu i wystawy wzornctwa Philipsa , lista osób nagrodzonych , prezentacja ich prac. Na stronach poznamy rolę jaką odgrywa wzornictwo w połączniu ze współczesną technologią.

http://www.philipsdesign2000.onet.pl/ - 9 Paź 2001

Projektory.tv*****

Strona o projektorach multimedialnych, systemach audio-wizualnych, ekranach, systemach sterowania, salach multimedialnych itp.

http://projektory.tv/ - 8 Lis 2001