KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Multimedia (7 801)

Cyfrowa Polska.pl - wortal poświęcony fotografii cyfrowej****

Cyfrowa Polska to największy polski wortal poświecony fotografii cyfrowej. Aktualności, prezentacje i testy najnowszych aparatów i oprogramowania, relacje z wystaw, ceny produktów, forum dyskusyjne, newsletter. Jeszcze nigdy fotografowanie nie było tak proste i przyjemne jak dziś...

http://www.cyfrowapolska.pl/ - 17 Kwi 2003

Darmowe efekty dźwiękowe****

Strona powstała w celu dostarczania darmowych efektów dźwiękowych w możliwie wysokiej jakości. Materiały audio, umieszczone w serwisie, mogą posłużyć do postprodukcji dźwięku w filmie lub reklamie. Zastosowanie znajdą również przy udźwiękowieniu prezentacji multimedialnych, gier, audiobooków, utworów muzycznych, stron internetowych czy spotów radiowych i telewizyjnych.

http://www.soundfx.pl/ - 18 Maj 2015

Darmowe tapety na pulpit****

Największa w Polsce baza tapet na pulpit. W bazie znajduje się ponad 255 000 tapet a codziennie dochodzą nowe. Każda z tapet posiada kilkanaście różnych rozdzielczości.

http://www.darmowe-tapety.com/ - 5 Cze 2014

Departament Nowe Media - agencja kreatywna****

DNM to przede wszystkim specjaliści w nowoczesnym marketingu internetowym oraz rozwiązaniach multimedialnych.

http://www.dnm.pl/ - 6 Kwi 2005

Diamond - firma montująca monitoring****

Jeśli pragniesz zagwarantować bezpieczeństwo w swoim domu, biurze, sklepie przed włamaniem, to Diamond jest najlepszym rozwiązaniem. Nasza firma jest w stanie w kompleksowy sposób stworzyć dla Państwa system, który zabezpieczy Państwa przed kradzieżą. Nasi pracownicy ponadto zaprojektują i zainstalują dla Państwa kompletny zestaw. W ofercie firmy Diamond znajdą poza tym Państwo usługi związane z serwisowaniem naszych produktów. Stale stosujemy odpowiedniej jakości sprzęt. Nasze całościowe rozwiązania skutkują tym, że ochrona jest najskuteczniejsza. Rozsądnym wyjściem, które możemy Państwu zaoferować, jest generator mgły, który dobrze odstrasza osobę, włamującą się do naszego mieszkania. Istotne są również odpowiedniej klasy czujniki gazu, które włączą nasz alarm. Rozsądnym produktem są dodatkowo inteligentne systemy, dzięki którym jesteśmy w stanie zadbać o to, aby wszystkie nasze zabezpieczenia działały w właściwy sposób.

http://ediamond.eu/ - 5 Sie 2016

Digital agency Poland - RIOT.agency****

Mające swoją siedzibę firma RIOT to agencja nowego typu - "digital agency Poland" - czyli agencja interaktywna (znana także jako digital product agency, czyli zajmująca się tworzeniem produktu interaktywnego) mieszcząca się w kraju Europy wschodniej - nastawiona zatem zarówno na przyjmowanie zleceń lokalnie, jak i zza granicy. Nasza usługa to tworzenie kompleksowego produktu cyfrowego - digital product - dostosowanego do współczesnych trendów usability (customer and user experience agency) oraz projektowania wizualnego (świadczymy pełen zakres usług - od consultingu w zakresie estetyki i user experience, po business consulting - w naszym zespole są osoby posiadające odpowiednie kompetencje do tego niezbędne). Do tej pory stworzyliśmy interactive showroom dla krakowskiej Miastologii, zajmujemy się projektowaniem interfejsów (modern user interfaces) oraz wykorzystaniem chatbotów czy innych form rozwiązań bliskich AI (artificial intelligence) dla Twojego biznesu. Zapraszamy!

http://riot.agency/ - 18 Maj 2017

DIGITAL WORLD - TOTAL****

Na łamach witryny oferta firmy specjalizującej się w branży multimediów, usługi, które przedstawiono to między innymi: animacje komputerowe, wizytówki cd, projekty i wykonanie stron www, klipy video.

http://www.digitalworld-total.com/ - 7 Wrz 2001

DivXMPEG****

Na stronie znajdziesz opis kompresji filmu z dvd do divx-a, dowiesz się jak wykonać przewód umożliwiąjcy oglądanie filmów na TV i bardzo dużo filmów w formacie DivX i XviD.

http://www.divxmpeg.webpark.pl/ - 27 Kwi 2004

DJ Sketchy - Oficjalna strona****

Dj Sketchy - biografia, media, galeria, mp3, your freedom i dużo więcej...

http://www.djsketchy.xt.pl/ - 29 Wrz 2004

Don Jonic****

Strona całkowicie poświęcona grze The Godfatcher / Ojciec chrzestny.

http://www.donjonic.boo.pl/ - 22 Wrz 2006