KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Multimedia > dźwięki (149)

Agencja Reklamowa - Zespół Atmosphere*****

Strona zespołu Atmosphere, który działając na rynku od 94 roku posiada znaczne osiągnięcia we współpracy dla celów muzyki filmowej. Na stronie oferta stworzenia reklam radiowych, referencje, wszelkich dźwięków jak pisze sam zespół.

http://www.studiorejs.com.pl/ - 12 Gru 2001

Big Brother - serwis o programie Wielki Brat w telewizji TVN*****

Big Brother - serwis o programie Wielki Brat w telewizji TVN - zdjęcia, wiadomości, pliki video, wszystko o programie...

http://big-brothet-com.and.pl/ - 8 Maj 2001

Firmy Tatanka*****

Strona firmy Tatanka zajmującej się tworzeniem programów oraz prezentacji multimedialnych, gier, stron www. Na stronie znajduje się oferta firmy oraz zrealizowane projekty.

http://tatanka.pl/ - 23 Sie 2001

Garbage*****

Skarbnica wiedzy o zespole pięknej Shirley Manson - biografia, dyskografia, teksty, pliki dźwiękowe, teledysk, tabulatury utworów, IRC, zdjęcia, lista utworów z koncertu w Katowicach, ciekawostki.

http://www.garbage.iq.pl/ - 17 Lut 2000

Joohn's Rock & MIDI Page*****

Nic dziwnego, że strona zaczyna otrzymywać wyróżnienia. Autor zgromadził pokaźną ilość informacji - pliki dźwiękowe (midi, mp 3 i inne), teksty i tabulatury utworów, historię i dyskografię kilku znaczących wykonawców (Led Zeppelin, Eric Clapton). Nie zapomniał o programach muzycznych i linkach (mało, ale za to dobre)

http://muzyka.iq.pl/ - 21 Sty 2000

Kornthing*****

Michał Maciejewski swoją stronę zadedykował amerykańskiej formacji Korn. Newsy, dyskografia, linki do kilkunastu stron poświęconych zespołowi a także teksty i ich przekłady. Można również ściągnąć zdjęcia i pliki dźwiękowe

http://www.korn.px.pl/ - 15 Maj 2000

Lubelska Akademia Aikido*****

Historia dyscypliny, galeria zdjęć, omówienie technik, lista klubów aikido w Polsce, pliki dźwiękowe, filmy, sylwetki mistrzów, informacje o zawodach, linki.

http://laa.home.pl/ - 25 Lut 2000

MIDI Raj Na Ziemi*****

Wiele smacznych owoców dźwiękowych czeka na Was w raju stworzonym przez Jurka. Serwis zawiera kilkanaście tysięcy plików midi z muzyką bardzo różną (pop, rock, folk, tańce). Miejsce warte częstego odwiedzania

http://www.midiraj.nuta.pl/ - 21 Sty 2000

monterNET*****

Ta witryna przypomina centrum informacyjne i plikach dźwiękowych (mp 3, midi, wav i inne). Można posłuchać miksów w formacie real audio (muzycznych i politycznych), ściągnąć programy do nagrywania, odtwarzania i kompresji plików. Jest sporo ciekawych linków. Miłośnicy filmów znajdą tu sample z "Seksmisji" i "Rejsu

http://www.rmf.pl/ludzie/monter/NET.htm - 21 Sty 2000

MP3 Service*****

Baza danych z legalnymi plikami mp3. Poza tym informacje o ripperach, odtwarzaczach, encoderach, lista przebojów, testy sprzętu, opisy programów, linki, konkursy, IRC.

http://mp3.pl/ - 17 Cze 2003