KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Multimedia > gadżety internetowe (422)

::Agraf:: Agencja Reklamowa*****

Agraf - agencja reklamowa indywidualna i kompleksowa obsługa w zakresie promocji i reklamy

http://www.agraf.net.pl/ - 23 Lut 2007

Ambient Multimedia*****

Na stronach firmy znajdują się informacje o produktach firmy, usługach (tworzenie stron www, e-commerce, prezentacje multimedialne), oraz nowościach wydawniczych.

http://www.ambient.com.pl/ - 17 Lut 2000

AMG.net*****

Interactive [ Strategy | Marketing | Technology ]

http://www.amg.net.pl/ - 17 Lip 2000

Bahlsen - Hit*****

Witryna internetowa poświęcona popularnym na polskim rynku ciastkom HIT. Na stronie opis produktu, promocje, multimedia, ciekawostki

http://www.hit.bahlsen.pl/ - 3 Sie 2001

Big Brother - serwis o programie Wielki Brat w telewizji TVN*****

Big Brother - serwis o programie Wielki Brat w telewizji TVN - zdjęcia, wiadomości, pliki video, wszystko o programie...

http://big-brothet-com.and.pl/ - 8 Maj 2001

Browar Okocim S.A.*****

Witryna marki Okocim. Na jej zawartoość składają się m.in. informacje o firmie i jej produktach ilustrowane zdjęciami. Dla wszystkich odwiedzajacych przygotowano liczne prezenty multimedialne.

http://www.okocim.pl/ - 12 Lut 2002

Browary Żywiec SA*****

Witryna marki Żywiec. Na jej zawartość składają się m.in. informacje o firmie i jej produktach ilustrowane zdjęciami, pełna baza z adresami pubów w których Żywiec jest dostępny i gra z atrakcyjnymi nagrodami. Na uwagę zasługuje również dział poświęcony historii kampanii promujących markę Żywca i kącik miłośników snowbardowego szaleństwa. Dla wszystkich odwiedzających przygotowano liczne prezenty multimedialne.

http://www.zywiec.com.pl/ - 20 Lip 2001

Cadbury.*****

Witryna poświęcona firmie CADBURY. Znajdziecie tu informacje o produktach , historii firmy oraz prezenty w postaci wygaszaczy ekranów, gier, komiksów i tapet .

http://www.cadbury.com.pl/ - 16 Lip 2001

Carlsberg Polska*****

Rewelacyjna strona Carlsberga! Na niej nowości, produkty, promocje oraz dział rozrywki (wirtualne kartki, gry i inne).

http://www.carlsberg.pl/ - 25 Lut 2000

Cartoon Network*****

Polska strona internetowa Cartoon Network, pierwszego w kraju kanału telewizyjnego poświęconego wyłącznie kreskówkom nadawanym w języku polskim. Witryna zawiera informacje na temat bohaterów filmów animowanych, a także interaktywne zabawy i gry. Są tam także pliki (elementy graficzne, muzyka, wygaszacze ekranu itp.), które można ściągnąć do własnego komputera. Witryna, zgodnie z zapowiedziami, zawierać ma coraz więcej interaktywnych form spędzania czasu w towarzystwie bohaterów kreskówek.

http://www.cartoonnetwork.pl/ - 15 Mar 2001