KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Multimedia > grafika komputerowa (923)

- eSzablony.pl - Profesjonalne podejście do grafiki WWW*****

Jak tworzyć profesjonalne strony www przyciągające klientów? Odpowiedź znajdziesz na www.eSzablony.pl - oferujemy ponad 5000 wysokiej jakości szablonów www. Ponadto prezentujemy artykuły i porady dotyczące e-marketingu i e-biznesu, redagowania treści witryn, pozycjonowania, tworzenia stron i grafiki.

http://eszablony.pl/ - 25 Kwi 2005

2plus3d*****

Witryna promująca nowy kwartalnik 2+3D poświęcony grafice użytkowej i wzornictwu przemysłowemu. Na stronie znajdziemy opis czasopisma, aktualną listę pracowników redakcji oraz spis treści nowego numeru.

http://www.2plus3d.pl/ - 12 Gru 2001

A JEŚLI DOM BĘDĘ MIAŁ...*****

Artystyczna strona hobbistyczna Kamy i Remiego, na której znajdziesz dużo poezji, grafikę, wiadomości o górach i zwierzakach w magicznej oprawie Krainy Łagodności.

http://remi.kama.w.interia.pl/ - 30 Kwi 2003

Albion sp. z o.o.*****

Albion jest firmą prowadzącą szeroką działalność na rynku multimediów i reklamy. Zajmuje się tworzeniem programów komputerowych oraz realizacją zleceń dotyczących promowania firm, przedsiębiorstw, produktów. Firma aranżuje prezentacje multimedialne, podejmuje się wykonywania zamówień w zakresie realizacji dźwięku, wykonuje usługi internetowe i DTP, opracowuje ulotki reklamowe.

http://www.albion.pl/ - 25 Lut 2000

Ambient Multimedia*****

Na stronach firmy znajdują się informacje o produktach firmy, usługach (tworzenie stron www, e-commerce, prezentacje multimedialne), oraz nowościach wydawniczych.

http://www.ambient.com.pl/ - 17 Lut 2000

Aram Multimedia*****

Obsługa audiowizualna imprez, sprzedaż systemów do montażu video, dystrybucja kaset video Maxell i SONY, wypożyczanie telebimów, nagłośnienia i oświetlenia. Strony zawierają omówienie działalności i oferty firmy.

http://www.aram.pl/ - 4 Cze 2002

Artegence*****

Na łamach witryny znajduje się opis firmy i jej usług w zakresie tworzenia grafik komputerowych, stron internetowych i innych projektów interaktywnych.

http://www.artegence.com/ - 13 Gru 2001

ARTPRESS*****

Witryna studia grafiki komputerowej oferującej między innymi skład i łamanie tekstu i naświetlanie. Znajdziemy tutaj informacje o firmie i ofertę z cennikiem.

http://www.artpress.com.pl/ - 28 Kwi 2005

Caesar.pl*****

Fima zapewnia kompleksową obsługę internetową. W ofercie znajdują się projekt i wykonanie stron www, bazy danych, szkolenia, multimedia, oprogramowanie na zamówienie.

http://www.caesar.pl/ - 19 Wrz 2003

Centrum Internetowe VIRGO*****

"Zajmujemy się szeroko rozumianymi usługami internetowymi. Oferujemy m.in. tanie serwery wirtualne, serwery dedykowane. Zajmujemy się także projektowaniem i wykonywaniem profesjonalnych stron WWW".

http://www.virgo.com.pl/ - 25 Lut 2000