KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Multimedia > grafika komputerowa (919)

ZOOM Design*****

Firma zajmuje się grafiką, fotografią i poligrafią. Na swych stronach zamieszcza informacje o działach firmy i ich ofercie; m.in. sprzedzaży oprogramowania, kolekcji zdjęć na CD. Możesz zamówić wybrany produkt przez internet.

http://www.zoom.com.pl/ - 4 Lip 2000

{ jonca }****

Strona Michała Jońcy laureata wielu nagród, prezentuje nam rysunki, fotografie, projekty graficzne.

http://jonca.qdnet.pl/michal/ - 17 Gru 2001

! OPCOM - internet na miarę potrzeb !****

Wirtualne serwery www, konta pocztowe, projektowanie stron www, sklepy internetowe, grafika komputerowa, tworzenie aplikacji internetowych, rozwiązania B2B/B2C, e-commerce.

http://s1.opcom.pl/ - 21 Maj 2001

T E M E S H I / a T F H g\****

Galeria grafiki komputerowej- grafika, logo, probki flesza, pare darmowych czcionek i tapet do pobrania oraz linki. Computer graphic gallery- graphic, logo, samples of flash, some gratis stuff: fonts and wallpapers and also a lot of links. Welcome :)

http://www.temeshi.republika.pl/ - 23 Paź 2001

22 Studio - Tworzenie Stron Internetowych****

Projektowanie stron internetowych to nasza specjalność. Profesjonalnie projektujemy strony internetowe. Tworzymy układ strony od podstaw. Działamy również na terenie Glasgow. Jeśli siedziba twojej firmy to Londyn zgłoś się do nas. My zbudujemy dla Ciebie odpowiednią stronę internetową. Zakładamy strony internetowe od podstaw. Nie używamy gotowych szablonów. Każda strona jest zaprojektowana pod indywidualne preferencje klienta. Jeśli chcesz działać w Birmingham, to zrób to. Stworzymy specjalnie dla Ciebie odpowiednią stronę, która będzie bardzo dobrze działać w UK. Dla nas projektowanie stron internetowych to chleb powszedni. Na tym znamy się najlepiej. Nasz sztab wykwalifikowanych grafików stworzy stronę dla najbardziej wymagającego klienta. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Słuchamy klienta i projektujemy stronę wedle życzeń. Pomagamy w zrozumieniu trudnych zagadnień i w momencie uruchomienia portalu. Budujemy strony i łączymy Cię ze światem. Pokaż się w sieci od najlepszej strony.

http://www.22studio.co.uk/ - 29 Mar 2017

2designers - agencja internetowa****

Witryna agencji internetowej prowadzącej działalność w zakresie projektowania serwisów www, reklamy internetowej, rozwiązań e-commerce, prezentacji multimedialnych. Strona dostępna także w języku niemieckim.

http://www.2designers.com.pl/ - 8 Lip 2001

3D****

Witryna zawiera galerię grafik 3D wykonanych przez autora strony i informacje na temat Jimiego Hendrixa.

http://grasstom.fm.interia.pl/ - 19 Lis 2001

3D Korba****

Galeria 3D prac wykonanych w programie 3D StudioMax

http://www.3dkorba.alpha.pl/ - 6 Lip 2000

3D magazyn****

Na stronie kwartalnika informacja dla subskrybentów, projektowanie CAD, grafika komputerowa. Mnóstwo linków, galeria

http://www.helion.com.pl/3d/ - 3 Paź 2000

3D Studio MAX 3****

Strona poświęcona grafice 3d tworzonej w 3D Studio MAX. Znajdziesz tutaj tutoriale, pluginy, skrypty, galerie, linki. Poza tym dziłl Need For Speed 2000, a w nim galeria oraz download. MP3 oraz Napster do ściągnięcia.

http://3dsmax.of.pl/ - 26 Lut 2001