KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Multimedia > prezentacje multimedialne (367)

2M SYSTEM - internet, multimedia, poligrafia*****

Tworzenie profesjonalnych stron internetowych i prezentacji multimedialnych na CD. Zajmujemy się również poligrafią reklamową, hostingiem i pozycjonowaniem serwisów internetowych.

http://www.2msystem.pl/ - 16 Maj 2005

3dart.com*****

Spółka internetowa zajmująca się projektowaniem, wdrażaniem i integrowaniem systemów e-commerce. Strona także w języku angielskim i niemieckim.

http://www.3dart.com/ - 6 Lip 2001

.:AbacuS - internet, multimedia, strony WWW, systemy CMS, sieci LAN, integracja systemów*****

Firma oferuje: projektowanie stron WWW (w cenie system CMS oraz obsługa serwera przez rok), sklepy internetwe, aplikacje bazodanowe, serwery wirtualne (e-mail, WWW, FTP, SQL, Webmail, rozbudowany panel administracyny, 14 dni darmowego okresu testowego), prezentacje multimedialne na CD (animacja FLash), rejestracja i parking domen; Wykonuje sieci LAN z dostępem do internetu; okablowanie strukturalne objęte 15 gwarancją systemową, instalacje teletechniczne (alarmy, monitoring, kontrola dostępu i czasu pracy).

http://www.abacus.pl/ - 21 Lip 2003

ACid - Web Design*****

Zajmuję się projektami, przygotowaniem i wykonaniem stron internetowych, prezentacji CD, wzorów pod nadruk na tkaninach, dzianinach, gadżetach reklamowych, katalogów, folderów, ulotek i plakatów.

http://www.drzewiecka.pl/adt/ - 28 Lip 2004

Albion sp. z o.o.*****

Albion jest firmą prowadzącą szeroką działalność na rynku multimediów i reklamy. Zajmuje się tworzeniem programów komputerowych oraz realizacją zleceń dotyczących promowania firm, przedsiębiorstw, produktów. Firma aranżuje prezentacje multimedialne, podejmuje się wykonywania zamówień w zakresie realizacji dźwięku, wykonuje usługi internetowe i DTP, opracowuje ulotki reklamowe.

http://www.albion.pl/ - 25 Lut 2000

Ambient Multimedia*****

Na stronach firmy znajdują się informacje o produktach firmy, usługach (tworzenie stron www, e-commerce, prezentacje multimedialne), oraz nowościach wydawniczych.

http://www.ambient.com.pl/ - 17 Lut 2000

ART23 Autorskie Prezentacje Multimedialne*****

Prezentacje Multimedialne i witryny www, FLASH, DIRECTOR, Specjalizacje: PREZENTACJE, WWW, e-Gadżety. Zapewniamy kompleksową obslugę na wysokim poziomie. Zaprojektujemy i zrealizujemy prof. prezentacje firmowa, targowa lub szkoleniowa, katalog produktow i uslug, wyrozniajacą; się harmonią treści, formy i przekazu. Całość wzbogaci animacja i wizualizacja komputerowa oraz cyfrowo zmontowany materiał audio-video.

http://www.art23.com.pl/ - 23 Lis 2004

ArtBaco - Creative Web Design*****

Zastosowanie technologii Flash do kreacji stron WWW i prezentacji multimedialnych dla firm i klientów indywidualnych.

http://artbaco.webpark.pl/ - 26 Lut 2004

Berrylife - multimedialna obsługa konferencji*****

Berrylife - wykorzystujemy nowoczesne technologie do tworzenia prezentacji multimedialnych. Obsługujemy konferencje, stoiska multimedialne, kampanie reklamowe, oraz imprezy firmowe. Zaufaj nam i dostarcz niezapomnianych wrażeń swoim odbiorcą dzięki interaktywnym narzędziom.

http://berrylife.pl/ - 13 Sty 2017

Clamo Clamare - design, identyfikacja, projektowanie, kreacja*****

Agencja oferuje kompleksową obsługę w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnej. Specjalizuje się w kreacji reklamowej i projektowaniu graficznym. Projektuje kalendarze foldery, ulotki, corporate identity, wizytówki, broszury, katalogi, www, logo.

http://www.clamo.pl/ - 29 Wrz 2004