KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Oprogramowanie (3 990)

[ help . pl ] twój serwis informacyjny*****

Komputerowy serwis informacyjny. W nim newsy, FTP, chatroom, dema programów, ciekawe odnośniki, informacje o sprzęcie, artykuły na rozmaite tematy komputerowe.

http://www.help.pl/ - 25 Lut 2000

Komputery WP*****

Komputery - Serwis Komputerowy Wirtualnej Polski. Znajdziesz tu aktualności, porady, testy oraz opisy sprzętu i oprogramowania, leksykon, ciekawostki i zakupy.

http://komputery.wp.pl/ - 25 Kwi 2005

1klik.pl - i masz to czego szukasz*****

Mega-sklep komputerowy oferujący 8000 produktów: komputery, urządzenia, podzespoły, akcesoria, materiały eksploatacyjne, oprogramowanie. Zdjęcia i opisy. Wygodne szukanie.

http://1klik.pl/ - 19 Mar 2004

Advis*****

Firma świadczy usługi związane z internetem (dostęp do sieci, projektowanie stron), organizuje szkolenia, administruje serwerami, dostarcza sprzęt komputerowy, wykonuje projekty związane z technologią Oracle.

http://www.advis.pl/ - 25 Lut 2000

Apple Polska*****

Na stronach znajdują się informacje o produktach firmy Apple, nowościach, serwisie i technice. Dostępny jest również sklep internetowy, w którym można dokonać zamówienia wybranych artykułów.

http://www.apple.com.pl/ - 27 Cze 2001

Audyt oprogramowania i kontrola czasu pracy - Uplook*****

Serwis internetowy programu Uplook, który wspiera zarządzanie zasobami ludzkimi oraz wspomaga monitoring oprogramowania i komputerów w firmie. W serwisie: charakterystyka produktu oraz możliwość zakupu on-line.

http://www.uplook.pl/ - 5 Sty 2004

Ay website - profesjonalne stron internetowe*****

Profesjonalne stron internetowe to klucz do sukcesu i twarz firmy w Internecie.

http://pl.aywebsite.com/ - 6 Gru 2006

B2B on-line | Red Hat, Fedora Core, Panda Antivirus, Sygate, Kerio, Jasc, PC-Tools, Ad-aware*****

B2B Sp. z o.o. : Red Hat, Panda Software Antivirus, Sygate, Jasc, VMware 5, PCTOOLS, OpenOffice, Ad-Aware, Addweb, Kupiec, osc24, Fedora Linux.

http://www.osc24.pl/ - 17 Lis 2005

BINAR systemy komputerowe*****

Firma zajmuje się integrowaniem systemów operacyjnych, instalowaniem i administracją sieciami, sprzedażą sprzętu komputerowego i sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania, tworzeniem programów na zamówienie i usługami internetowymi. Na stronie cennik, wyszukiwarka, duża ilość linków do stron producentów, pliki do ściągnięcia i formularz do skompletowania i podliczenia ceny zestawu. Można składać zamówienia pocztą e-mail.

http://www.binar.com.pl/ - 25 Lut 2000

biometryka i RCP - AutoID*****

Strona firmy AutoID zajmującej się systemami automatycznej identyfikacji oraz takimi dziedzinami: Biometryka (biometria) - czytniki biometryczne, czytniki linii papilarnych. Geometria dłoni, tęczówka oka. Narzędzia typu: Handkey i Identix. Także kontrola dostępu RCP i zabezpieczanie komputerów oraz rejestracja czasu pracy.

http://www.biometryka.autoid.pl/ - 24 Paź 2003