KATALOG POLSKI > KOMPUTERY I INTERNET > Wystawy i targi komputerowe (21)

Panorama Firm - serwis komputerowy*****

Serwis Komputerowy portalu Panoramy Firm zawiera szereg wiadomości na temat nowości i wydarzeń ze świata komputerów i informatyki.

http://www.panoramafirm.com.pl/serwis/komputery/ - 29 Sty 2000

Portal linia.pl*****

Portal internetowy. Profesjonalnie przygotowywane serwisy tematyczne o bardzo różnorodnej tematyce - od literacko-poetyckich, poprzez podróżnicze i typowo hobbistyczne, aż do poważnych dziedzin, takich jak serwis matematyczny, chemiczny czy medyczny.

http://www.linia.pl/ - 20 Lip 2001

BIN 2004 - Bezpieczeńtwo i Niezawodność Systemów Informatycznych****

Konferencja poświecona bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych, Systemy firewall i VPN, Systemy audytu bezpieczeństwa (skanery), systemy kontroli włamań, Oprogramowanie i systemy antywirusowe, Oprogramowanie i urządzenia szyfrujące, Systemy certyfikatów, zastosowanie kart elektronicznych, Serwery usług sieciowych, Systemy klastrowe, Pamięci masowe i systemy archiwizacji danych, Bezpieczeństwo i niezawodność systemów baz danych, Zarządzanie bezpieczeństwem informacji.

http://bin.org.pl/ - 18 Maj 2004

Forum Komputerowe****

Na forum znajdują się Dyskuje na temat komuterów, nowośc z świata IT, itp

http://surfpc.cba.pl/ - 21 Lut 2011

GSK****

Firma oferuje usługi związane z internetem, m.in.: projektowanie i wykonanie stron i serwisów www, kompleksowe projekty firmowych serwisów www, aktualizacja serwisów informacyjnych, bazy danych, katalogi branżowe, internetowe giełdy, promowanie internetu na wystawach, targach i konferencjach. Na stronie znajdziecie informacje o sieciach, ofercie (hosting, łącza, intranet, internet security).

http://www.gsk.pl/ - 19 Paź 2000

Kongres Informatyki Polskiej****

Witryna poświęcona jednemu z ważniejszych wydarzeń informatycznych w Polsce. Znajdziesz tutaj wszelkie niezbędne informacje dotyczące imprezy.

http://www.kongres.org.pl/ - 3 Wrz 2001

Storage Forum GigaCon****

Konferencja poświęconą pamięciom masowym. Podczas dwóch dni, w dwóch równoległych sesjach wykładowych będą mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w tej dziedzinie.

http://storage.gigacon.org/ - 17 Mar 2005

Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka****

InformatykaPodkarpacka.pl to witryna Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka. Jest to firma działająca w branży informatycznej. Działalność klastra nastawiona jest na firmy informatyczne w Rzeszowie i całym województwie podkarpackim. Stowarzyszenie wspiera realizowanie wspólnych przedsięwzięć inwestycyjnych firm, biznesowe współdziałanie, wymianę doświadczeń, prowadzenie kampanii informacyjnych i promocyjnych. Dla członków Stowarzyszenia organizuje ono szkolenia informatyczne, których tematy to m.in outsourcing IT, oprogramowanie, czy integracje IT. Na stronie użytkownicy znajdą także dział praca dla programisty w Rzeszowie.

http://www.informatykapodkarpacka.pl/ - 13 Gru 2013

Wypożyczalnia projektorów - wynajem projektorów, wynajem ekranów projekcyjnych, wypożyczalnia laptop****

Wypożyczalnia projektorów - wynajem projektorów multimedialnych, wynajem ekranów projekcyjnych, wypożyczalnia komputerów i laptopów, wynajem ekranów LCD 42\" i monitorów

http://www.wypozyczalniaprojektorow.pl/ - 16 Cze 2008

CONNECT - dystrybutor skanerów microtek***

Firma oferuje różnego rodzaju skanery. Na stronie można znaleźć nowości, a także osiągi firmy na targach.

http://www.connect.pl/index1.html - 24 Kwi 2002