KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film (1 988)

James Bond 007****

Nieoficjalna strona superagenta brytyjskiego wywiadu Jamesa Bonda. Znajdziesz tu masę informacji, ciekawostek i zdjęć dotyczących 007.

http://republika.pl/jamesbond3/ - 16 Cze 2000

Joker Film (Obsługa Planu & Campery Filmowe)****

Kompleksowa obsługa planów zdjęciowych, programów telewizyjnych, eventów oraz innych działań artystycznych

http://obslugaplanow.pl/ - 9 Mar 2014

Joker Film (Obsługa Planu & Campery Filmowe)****

Zajmujemy się kompleksową obsługą planów zdjęciowych, programów telewizyjnych, eventów oraz innych działań artystycznych. w naszej ofercie posiadamy: sprzęt dyżurny, samochody dyżurne, samochody kamerowe, campery: garderoba & make up, garderoby, make up, campery aktorskie i przyczepy aktorskie, sanitariaty / toalety samojezdne i na przyczepie, agregaty prądotwórcze zapewniamy obsługę wynajmowanych sprzętów: · dyżurnymi planu zdjęciowego · pracownicy pomocniczy do prac przygotowawczych i prac na planach zdjęciowych, również w zakresie współpracy scenograficznej zapewniamy koordynację przy przedsięwzięciach i na planach zdjęciowych: · kierownikami planu zdjęciowego

http://obslugaplanu.pl/ - 7 Wrz 2014

JSmedia - Agencja Aktorska****

JS MEDIA to autorska agencja aktorska Jolanty Skawrońskiej, od wielu lat związanej z branżą filmową. Zajmuje się zarówno wyszukiwaniem ról, rozmowami z producentami i reżyserami oraz promocją swoich aktorów.

http://www.jsmedia.pl/ - 25 Kwi 2007

Kamerzysta i fotograf Nowy Sącz Małopolska - wideofilmowanie Nowy Sącz****

Jesteśmy zespołem kreatywnych i odpowiedzialnych ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą przede wszystkim z pasją i zaangażowaniem. Wyobraźnia to podstawa a bez niej nie podejmujemy działań - żeby zrealizować film trzeba wiedzieć jak to zrobić!!! Wideofilmowanie to nasza pasja, którą wypełniamy nie tylko czas pracy, lecz także czas wolny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się wyciągnąć sedno tego co w danej chwili jesteśmy wstanie uchwycić naszymi kamerami. Nie liczy się ilość, tylko jakość!!! Nie pozwalamy sobie na brak profesjonalizmu, każde zadanie wykonujemy kompleksowo i w pełni profesjonalnie. Nasze filmy charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia - każde działanie jest przemyślane.

http://www.video-foto-kris.pl/ - 8 Kwi 2011

Katalog nowości filmowych****

Katalog najnowszych i wyróżniających się produkcji filmowych, możliwych do obejrzenia w polskim kinie a także w domu za sprawą nośników i odtwarzaczy video. Popularne pomysły na spędzenie wolnego czasu, potwierdzone licznymi opiniami i recenzjami.

http://esuperkino.pl/ - 25 Lis 2015

Królestwo II****

Strona poświęcona filmowi Królestwo II. Znajdziesz tutaj wszystkie praktyczne informacje na temat filmu, obsady, scenariusza, fabuły oraz reżysera.

http://www.gutekfilm.com.pl/krolestwo-II/ - 6 Lut 2002

Kulturystyka jakiej jeszcze nie znałeś****

Wszystko co chcesz wiedzieć o kulturystyce - filmy z zawodów kulturystycznych.

http://www.hades.rozrywka.net.pl/filmy.html - 10 Lip 2003

Lekron****

Strona pisma Lekron, na łamach którego znajdziecie recenzje filmów wchodzących na ekrany polskich kin, informacje o premierach, ranking najpopularniejszych filmów, biografie, wywiady, informacje o numerach archiwalnych.

http://www.lekron.bjn.pl/ - 19 Kwi 2001

Maelstrom****

Oficjalna polska strona filmu MAELSTROM. Zawiera informacje o filmie, jego twórcach, aktorach, galerię ze zdjęciami itp.

http://maelstrom.vision.pl/ - 15 Mar 2002