KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film (2 002)

Informacje o konkursach artystycznych z fotografii, filmu, sztuki****

Baza krajowych i międzynarodowych festiwali oraz konkursów o tematyce artystycznej z dziedzin takich jak fotografia, film, animacja, sztuka czy malarstwo a także bardzo wielu innych dziedzin szeroko rozumianych jako plastyczne.

http://art-konkursy.blogspot.com/ - 9 Mar 2016

InPoland.pl****

Serwis filmowy, najnowsze premiery, zapowiedzi, trailery, zwiastuny, wiadomości, katalog filmów, wywiady, konkursy.

http://www.inpoland.pl/ - 21 Gru 2001

James Bond 007****

Nieoficjalna strona superagenta brytyjskiego wywiadu Jamesa Bonda. Znajdziesz tu masę informacji, ciekawostek i zdjęć dotyczących 007.

http://republika.pl/jamesbond3/ - 16 Cze 2000

Joker Film (Obsługa Planu & Campery Filmowe)****

Kompleksowa obsługa planów zdjęciowych, programów telewizyjnych, eventów oraz innych działań artystycznych

http://obslugaplanow.pl/ - 9 Mar 2014

Joker Film (Obsługa Planu & Campery Filmowe)****

Zajmujemy się kompleksową obsługą planów zdjęciowych, programów telewizyjnych, eventów oraz innych działań artystycznych. w naszej ofercie posiadamy: sprzęt dyżurny, samochody dyżurne, samochody kamerowe, campery: garderoba & make up, garderoby, make up, campery aktorskie i przyczepy aktorskie, sanitariaty / toalety samojezdne i na przyczepie, agregaty prądotwórcze zapewniamy obsługę wynajmowanych sprzętów: · dyżurnymi planu zdjęciowego · pracownicy pomocniczy do prac przygotowawczych i prac na planach zdjęciowych, również w zakresie współpracy scenograficznej zapewniamy koordynację przy przedsięwzięciach i na planach zdjęciowych: · kierownikami planu zdjęciowego

http://obslugaplanu.pl/ - 7 Wrz 2014

JSmedia - Agencja Aktorska****

JS MEDIA to autorska agencja aktorska Jolanty Skawrońskiej, od wielu lat związanej z branżą filmową. Zajmuje się zarówno wyszukiwaniem ról, rozmowami z producentami i reżyserami oraz promocją swoich aktorów.

http://www.jsmedia.pl/ - 25 Kwi 2007

Kamerzysta i fotograf Nowy Sącz Małopolska - wideofilmowanie Nowy Sącz****

Jesteśmy zespołem kreatywnych i odpowiedzialnych ludzi, którzy do swojej pracy podchodzą przede wszystkim z pasją i zaangażowaniem. Wyobraźnia to podstawa a bez niej nie podejmujemy działań - żeby zrealizować film trzeba wiedzieć jak to zrobić!!! Wideofilmowanie to nasza pasja, którą wypełniamy nie tylko czas pracy, lecz także czas wolny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się wyciągnąć sedno tego co w danej chwili jesteśmy wstanie uchwycić naszymi kamerami. Nie liczy się ilość, tylko jakość!!! Nie pozwalamy sobie na brak profesjonalizmu, każde zadanie wykonujemy kompleksowo i w pełni profesjonalnie. Nasze filmy charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia - każde działanie jest przemyślane.

http://www.video-foto-kris.pl/ - 8 Kwi 2011

Katalog nowości filmowych****

Katalog najnowszych i wyróżniających się produkcji filmowych, możliwych do obejrzenia w polskim kinie a także w domu za sprawą nośników i odtwarzaczy video. Popularne pomysły na spędzenie wolnego czasu, potwierdzone licznymi opiniami i recenzjami.

http://esuperkino.pl/ - 25 Lis 2015

Koala's Animations - tworzymy animacje!****

Studio animacji Koala's Animations zajmuje się produkcją animowanych materiałów wideo dla biznesu oraz edukacji i rozrywki. Koala's Pomaga firmom przekazywać informacje, rozbawiać i angażować widzów z wykorzystaniem formatu wideo. Pracujemy we różnych technikach animacji jak: techniki animacji poklatkowej, rysunkowej, 3d, 2d oraz technik mieszanych.

http://koalas.pl/ - 26 Sie 2018

Królestwo II****

Strona poświęcona filmowi Królestwo II. Znajdziesz tutaj wszystkie praktyczne informacje na temat filmu, obsady, scenariusza, fabuły oraz reżysera.

http://www.gutekfilm.com.pl/krolestwo-II/ - 6 Lut 2002

Informacje dodatkowe