KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film (1 993)

Filmament.eu*****

Jeżeli jesteś miłośnikiem kina - mniejszym bądź większym, a do tego nie lubisz marnować swojego cennego czasu na kiepskie filmy, zajdź najzwyczajniej w świecie na stronę internetową www.filmament.eu. Tak się składa, że recenzje nowości filmowych - chociaż nie chodzi tylko o premiery, ale także klasyki, są bardzo interesujące, wartościowe, pisane w taki sposób, aby każdy mógł podjąć decyzję - czy warto obejrzeć określony film. Każdy kinomaniak znajdzie u nas takie recenzje i artykuły, które bardzo mu się spodobają.

http://filmament.eu/ - 19 Wrz 2016

Filmowy Vortal Internetowy*****

Serwis zawiera informacje związane z tematyką filmową: recenzje, artykuły, zwiastuny, bazę i opisy filmów, najnowsze wydarzenia ze świata filmowego - słowem abecadło kinomana.

http://www.film.pl/ - 26 Mar 2004

Filmy w najlepszym wydaniu*****

Newsy ze świata filmu, napisy do filmów, artykuły filmowe, recenzje, premiery, opisy, zwiastuny.

http://film.sarnet.pl/ - 13 Lut 2004

Galeria Plakatu Filmowego*****

Na stronie znajdziesz sporo plakatów filmowych (kilkaset) - wszystkie bardzo dobrej jakości, ranking najlepszych plakatów i jeszcze kilka drobiazgów. Zapraszam...

http://www.deryl.art.pl/ - 20 Maj 2002

KINOMANIAK.net*****

Serwis kinowy a w nim : najnowsze premiery, zapowiedzi, wiadomości ze świata filmu, wywiady ze znanymi osobami, konkursy, gadżety, katalog filów, box office i wiele, wiele więcej. Jednym słowem film.

http://www.kinomaniak.net/ - 15 Sty 2002

Kinomaniak.pl - serwis filmowy - film, filmy, kino, napisy*****

Serwis filmowy. Filmy - recenzje i opisy oraz napisy do filmów. Kino - najnowsze filmy, premiery kinowe. Aktorki i aktorzy - biografie i zdjęcia. Najświeższe wiadomości i plotki ze świata filmu. Duże galerie zdjęć, pełne filmografie najbardziej znanych aktorów i aktorek, box office, Oscary, muzyka filmowa, napisy do filmów.

http://www.kinomaniak.pl/ - 3 Mar 2005

Klipon.pl - Serwis Muzyczno-Teledyskowy*****

Portal społecznościowy, skupiający z jednej strony twórców teledysków, a z drugiej wykonawców, kompozytorów i zespoły muzyczne. Użytkownicy portalu biorą udział w konkursach z cennymi nagrodami na najlepszy teledysk. Zespoły mają możliwość wykorzystywania klipów w celach promocyjnych i marketingowych. Portal jest również miejscem dla wszystkich ludzi, którzy lubią dobrą zabawę, poznawanie nowej muzyki i teledysków.

http://www.klipon.pl/ - 11 Kwi 2011

Koncerty i festiwale*****

Strona zawierająca przegląd koncertów i festiwali muzyki niezależnej w Polsce.Ponadto znajdziesz tu informacje na temat konkursów,muzyki,filmów,galerii sztuki,teatrów oraz galerii zdjęć.

http://www.koncerty.independent.pl/ - 13 Lis 2000

Krakowskie Aktualności Kulturalne*****

Serwis Karnet - Krakowskie Aktualności Kulturalne jest poświęcony krakowskiej kulturze. Dostępne jest kalendarium wydarzeń, informacje na temat filmu, teatru, kabaretu, muzyki...

http://www.karnet.krakow2000.pl/ - 14 Lut 2000

NapiStrefa*****

NapiStrefa stanowi archiwum napisów do filmów nagranych w formatach: DivX, asf i mpeg-2.oraz programy do ich odtwarzania a także zbiór zwiastunów filmowych.

http://www.napistrefa.px.pl/ - 28 Lut 2001