KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film (1 993)

Sound Vision*****

Strona czasopisma Sound-Vision. Na stronie znajdują się nowinki ze świata technologii audio-video, opisy sprzętu DVD, VHS, CD, CD-RW, recenzje filmów i płyt z muzyką.

http://www.exico.pl/ - 10 Sie 2001

Wideofilmowanie i fotografia Olsztyn-profesjonalne usługi .*****

Firma Falcon Artmedia to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca kompleksową usługę w zakresie filmu i fotografii. Firma oferuje takie usługi jak: film i fotografia ślubna, teledyski, spoty reklamowe, filmy promocyjne, edukacyjne, instruktażowe, eventy firmowe, filmy dokumentalne, szkoleniowe o różnej tematyce Twoja wyobraźnia to jedyny wyznacznik tego,jak powinien wyglądać Twój film czy sesja fotograficzna. Oferujemy oryginalne rozwiązania i pełen profesjonalizm podczas realizacji projektu.

http://www.falcon-artmedia.pl/ - 4 Maj 2011

3cinema****

Największy w Polsce serwis o kinie awangardowym i eksperymentalnym. Biografie, opisy filmów, zdjęcia, terminy pokazów filmowych.

http://uho.iq.pl/3cinema/ - 11 Kwi 2002

Alternatywy 4****

Strona poświęcona kultowemu polskiemu serialowi "Alternatywy 4": newsy, streszczenia i opisy odcinków, lista aktorów występujących w serialu. Sonda ulubionych postaci.

http://www.alternatywy4.blog.pl/ - 9 Kwi 2004

Amatorskie Studio Filmowe AMI****

Amatorskie filmy (mpg) a także efekty specjalne w filmach, zdjęcia, imprezy, pirotechnika, wideofilmowanie. Efekty pracy grupy młodych ludzi z dużą wyobraźnią i nietypowymi pomysłami. Tego właśnie Ci trzeba!

http://www.lo9.szczecin.pl/~zefir/ - 21 Paź 2000

Amelia****

Romantyczna komedia. Amelia jest nieśmiała. Pracuje w kawiarni i wynajmuje mieszkanie w dzielnicy Montmartre. Chcąc sprawić, by inni poczuli się bardziej szczęśliwi, wymyśla wiele misternych intryg, np. próbuje odnaleźć dorosłego właściciela pudełka z dziecięcymi zabawkami, które znajduje w swoim mieszkaniu, obmyśla genialny plan, by rozbawić ojca, kradnąc jego ulubionego krasnala ogrodowego...Na stronie info prasowe, wiadomości o aktorach i twórcach.

http://www.gutekfilm.com.pl/amelia/ - 8 Lis 2001

Angelus****

Strona poświęcona temu filmowi. Znajdziesz tu wszystkie informacje o obrazie, jego twórcach, zobaczysz zdjęcia oraz przeczytasz wypowiedź reżysera o dziele.

http://www.angelus.stopklatka.pl/ - 8 Lis 2001

Angol****

Strona o filmie Angol. Opowieść o Wilsonie, twardym Angliku, byłym przestępcy, który przyjeżdża do Los Angeles by pomścić śmierć swojej córki. Po przyjeździe Wilson wdaje się w konflikt z Valentine i armią brutalnych kryminalistów z Los Angeles, mając nadzieję na znalezienie wskazówek i odkrycie co się naprawdę zdarzyło. Pobity prawie na śmierć, wyrzucony z budynku, ścigany przez prześladowców na niebezpiecznej górskiej drodze, po dojściu do siebie Anglik postanawia się zemścić. Zanim zakończy swoją podróż, całe Los Angeles będzie wiedziało, że Angol jest w mieście. Informacje o filmie, recenzje, sylwetki aktorów, twórcy oraz zdjęcia.

http://www.monolith.pl/angol/index.htm - 8 Lis 2001

Animeholik - blog o anime i Japonii****

Aktualności ze świata anime, mangi oraz ciekawostki dotyczące Japonii. Znajdziesz tu opisy anime, aktualności dotyczące japońskiego rynku animacji i komiksu, porady z zakresu nauki języka japońskiego, rankingi najlepszych filmów i seriali anime, oraz tematy pokrewne.

http://www.animeholik.pl/ - 6 Gru 2016

Art-Ed****

Art-Ed to szeroki wybór publikacji z zakresu sztuki współczesnej, architektury, projektowania, fotografii, filmu i teatru, nowych mediów, teorii i historii sztuki oraz estetyki. Strony zawierają katalog, nowości itp.

http://www.art-ed.pl/ - 8 Mar 2000