KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film (1 993)

DVD VIDEO CLUB****

Dvd filmy, wypożyczalnie dvd, tapety na pulpit, zdjęcia aktorek, premiery dvd, dvd zapowiedzi, baza filmów, aktorki polskie, katalog stron, rankingi dvd, bezpłatne ogłoszenia, katalog stron www.

http://www.videoclub.com.pl/ - 26 Maj 2004

|DVDivX///=->****

Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat filmów w divx, oraz napisy do nich. Także kilka informacji o grach fallout i MotorHead.

http://www.dvdivx.of.pl/ - 6 Lis 2001

ECHO Cinema****

Witryna rozwijającej się grupy kinowej zarządzającej w Polsce 25 ekranami w 19 lokalach. Znajdziecie tutaj informacje o grupie i spółkach, które wchodzą w jej skład, szereg informacji o kinach, filmach, repertuar, zdjęcia, wydarzenia i kontakty.

http://www.bsk.pl/ - 17 Mar 2000

ECRITURE - publikacje naukowe, ciekawe artykuły.****

Ecriture - znajdziesz tutaj naukowe i paranaukowe artykuły, analizy, opracowania i eseje na temat rozmaitych dziedzin kultury (film, literatura, sztuki plastyczne, telewizja, teatr etc.), ich historii i współczesności, oraz z dziedziny nauk społecznych, a także teksty literackie.

http://www.ecriture.com.pl/ - 23 Mar 2006

Enduro Bojz****

Strona poświęcona filmowi Enduro Bojz. Znajdziesz tutaj: obsadę, recenzję, scenariusz oraz różne ciekawostki.

http://www.monolith.pl/endurobojz/start.htm - 5 Lut 2002

ETIOP Efekty Specjalne - Special Effects****

ETIOP - specjalizuje się w produkcji maszyn wykorzystywanych podczas tworzenia różnego rodzaju efektów specjalnych. Efekty specjalne to nasza pasja.

http://www.etiop.pl/ - 25 Lip 2005

Film dnia - program telewizyjny, filmy, opinie, recenzje, komentarze****

Film dnia to najciekawsze i najlepiej oceniane filmy w tym dniu, tygodniu a także w najbliższy weekend. Filmy, które warto zobaczyć. Sprawdź program telewizyjny na najbliższy tydzień.

http://filmdnia.pl/ - 27 Mar 2009

Film Intymność****

Intymność jest dziełem uznanego reżysera Patrice Chéreau, który był też autorem scenariusza. Na stronie informacje prasowe o filmie, streszcznie fabuły, nagrody i aktorzy.

http://www.spi.pl/intymnosc/ - 27 Lis 2001

Film Web****

Witryna Polskiego Serwisu Filmowego. Znajdziecie tutaj informacje o filmach, premierach, multimediach i wszelkie inne informacje ze świata filmu.

http://www.filmweb.pl/ - 19 Maj 2000

FILM&DIV****

Co się dzieje w świecie filmu - recenzje, aktorzy, galerie, tapety, dekodery, napisy do filmów, playery.

http://film.divx.w.interia.pl/ - 30 Paź 2001