KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film (1 988)

Filmofor****

Filmofor - Okiem kanapowego oglądacza filmów. Opinie, recenzje... wszystko niezwykle subiektywnym spojrzeniem opisane.

http://filmofor.blogspot.com/ - 15 Gru 2015

Filmowa Jazda Bez Trzymanki****

Subiektywnie o istotnych tematach filmowych. Included bardzo obszerny serwis o Oskarach podparty wieloma linkami i fotografiami.

http://jazzpl.w.interia.pl/ - 18 Kwi 2001

Filmowe ABC****

Jest to serwis filmowy. W serwisie liczne recenzje czy premiery filmów i seriali.

http://filmoweabc.pl/ - 15 Lut 2014

Filmowy Szekspir****

Recenzje i opisy filmów stworzonych w oparciu o dzieła Williama Szekspira. Aktualność sztuk Szekspira w czasach elżbietańskiej Anglii nie budzi wątpliwości. Ówczesne teatry przyciągały nie tylko elity intelektualne, decydentów czy prawników, ale również robotników i kupców.Jak jest dzisiaj? Czy poruszane przez Szekspira tematy są nadal aktualne? Czy kino szekspirowskie może przyciągnąć miliony widzów? Przekonaj się sam!

http://filmowyszekspir.pl/ - 6 Lut 2013

Filmy i seriale online****

Serwis pozwalający na oglądanie filmów i seriali online. Wszystkie materiały posortowane są według gatunku i daty wydania.

http://darmowe-filmy24.pl/ - 25 Sty 2017

Filmy z lotu ptaka i zdjęcia z powietrza. Aeromovie.pl****

Realizujemy filmy z lotu ptaka i fotografie z powietrza za pomocą bezzałogowego Drona. Oferujemy zdjęcia w wysokiej jakości oraz filmy w jakości Full HD.

http://aeromovie.pl/ - 6 Lip 2013

FilmyHD online - Filmy online za darmo****

Filmy online za darmo w internecie, Najnowsze hity kinowe i seriale, Filmy Online za darmo bez rejestracji, bez limitów, seriale i filmy za darmo bez limitu

http://filmyhd.eu/ - 13 Lut 2015

FilmyHD online - Filmy online za darmo****

Filmy online za darmo nie musisz się rejestrować, Filmy udostępniamy za darmo bez limitów. Filmy Polskie i Zagraniczne. Filmy online komedie, horrory, bajki.FILMY HD DZIĘKI NASZEJ STRONIE OBEJRZYSZ FILMY ONLINE ZA DARMO. TYLKO U NAS FILM POLSKIE Z LEKTOREM I HITY ZAGRANICZNE Z DUBBINGIEM. SERIALE ONLINE, FILMY BEZ LIMITÓW ZA DARMO.

http://filmy-hd.tv/ - 24 Lip 2015

Firmeo****

Firmeo.tv prezentuje dla państwa najwyższej jakości usługi multimedialne. Kompleksowość naszej firmy zapewnia realizację zamówienia poczynając na opracowaniu scenariusza. Kolejnym etapem jest wykonanie zdjęć z wykwalifikowaną ekipą filmową. Video – wizytówka sprawdza się świetnie jako promocja firmy lub produktu, a wszystko to oferujemy w jakości HD.

http://www.firmeo.tv/ - 20 Wrz 2013

Fotografia Ślubna, Łódź, Warszawa, Fotograf na wesele, blyskotliwy****

Strona fotografa z warszawy blyskotliwy.com to strona fotografa zajmującego się fotografią ślubną na bardzo wysokim poziomie. Pośród wielu fotografów w tym regionie blyskotliwy jest najlepszym branżowym fotografem. Zdjęcia zrobione na ślubie oddają w pełni charakter fotografowanej uroczystości. Zdjęcia wyróżnia też profesjonalna i smaczna obróbka oraz dobra jakość. Niezależnie czy planujesz ślub cywilny czy kościelny polecam skorzystanie z usług fotografii ślubnej. Blyskotliwego zajdziesz również na facebooku wpisując blyskoltiwy.com

http://www.blyskoltiwy.com/ - 18 Gru 2013