KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film (2 002)

Fotograf ślubny Białogard****

Profesjonalna fotografia ślubna - wybierz sprawdzonego fotografa ślubnego działającego na terenie całego kraju. Sprawdź moją ofertę Walentynki, jakże to ważne święto wszystkich zakochanych. Pomimo tego, że kochać powinno się każdego dnia, dla każdej Kobiety to święto o szczególnym zdarzeniu. 14 lutego, jedna z “moich Pań” – Agata, zrobiła swemu mężowi niespodziankę i wysłała zrobione przeze mnie zdjęcia do walentynkowego wydania Dzień Dobry TVN, w którym się one ukazały. Jakże miło było popatrzeć na swoje kadry w tak komercyjnej stacji. Agaty i Tomka wesele wspominam wyjątkowo miło, gdyż zrealizowaliśmy wszystko tak jak sobie to młodzi wymarzyli. Od początku do końca przemyślany przebieg ślubu, wystrój sali i atmosfera wśród gości sprawiało, że wszystko działo się jak w szwajcarskim zegarku. Lubie tak poukładane dni kiedy wszyscy wiedzą co mają robić Bez zbędnych stresów, każdy wykonywał swój z góry określony plan.

http://chrzanowski.pl/ - 31 Sie 2018

Fotografia Ślubna, Łódź, Warszawa, Fotograf na wesele, blyskotliwy****

Strona fotografa z warszawy blyskotliwy.com to strona fotografa zajmującego się fotografią ślubną na bardzo wysokim poziomie. Pośród wielu fotografów w tym regionie blyskotliwy jest najlepszym branżowym fotografem. Zdjęcia zrobione na ślubie oddają w pełni charakter fotografowanej uroczystości. Zdjęcia wyróżnia też profesjonalna i smaczna obróbka oraz dobra jakość. Niezależnie czy planujesz ślub cywilny czy kościelny polecam skorzystanie z usług fotografii ślubnej. Blyskotliwego zajdziesz również na facebooku wpisując blyskoltiwy.com

http://www.blyskoltiwy.com/ - 18 Gru 2013

Fotookazja sklep fotograficzny i usługi foto.****

Fotookazja - sklep fotograficzny .Akcesoria fotograficzne i usługi fotograficzne.

http://fotookazja.pl/ - 8 Lis 2013

Gagi- wpadki filmowe aktorów****

Strona przedstawia wpadki popełnione przez aktorów podczas kręcania filmu czy błędy aktorów podczas kręcania programów na żywo.

http://gagi.freehost.pl/ - 28 Sty 2011

Galeria plakatu filmowego****

Strona zawierająca wiele plakatów filmowych, wszystkie bardzo dobrej jakości.

http://www.deplanet.polinfo.pl/ - 14 Lut 2002

Grafika Komputerowa****

Strona zawiera obrazy i grafiki oraz animacje. Galeria Janusza Szewczyka.

http://www.sjk.infocentrum.com/ - 4 Lis 2002

Grażyna Szapołowska - oficjalna strona****

Oficjalna strona internetowa aktorki Grażyny Szapołowskiej.

http://www.szapolowska.com/ - 23 Mar 2009

HAGI - film i video****

Firma zajmuje się produkcją kaset VHS, masowym kopiowaniem kaset VHS, wynajmem sprzętu do produkcji filmowych i telewizyjnych, montażem elektronicznym, udźwiękawianiem i dabingowaniem filmów, produkcjami filmowymi i telewizyjnymi oraz dystrybucją filmów. Na stronie znajdziecie ofertę oraz informacje o nowościach.

http://www.hagi.pl/ - 10 Kwi 2000

HeliCam, Zdjęcia lotnicze****

Nasze platformy są wyposażone w głowice automatycznie stabilizujące kamerę, aby uzyskać materiał jak najlepszej jakości. Dodatkowo obraz z kamery nagrywającej jest w czasie rzeczywistym transmitowany na ziemię i udostępniany do podglądu dla realizatora. Dysponujemy dużymi platformami do spokojnych i majestatycznych przelotów jak również mini helicam’ami do dynamicznych ujęć w trudno dostępnym terenie. Materiał nagrywany jest z wykorzystaniem DLSR Canon w jakości Full HD, zdjęcia statyczne wykonujemy w rozdzielczości 18MPx.

http://www.jaworcam.pl/ - 28 Lis 2012

Horrory online****

Największa w Polsce baza z horrorami online do obejrzenia. Bez limitów, bez opłat, bez rejestracji. Tylko Polskie wersje, codzienne aktualizacje, premiery i nowości, oraz klasyka.

http://horrortube.pl/ - 16 Lip 2018

Informacje dodatkowe