KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film > adaptacje filmowe (37)

MILLENNIUM*****

Strona apokaliptycznego serialu Chrisa Cartera "MillenniuM".

http://www.kaboom2000.z.pl/ - 21 Mar 2002

Vidocq*****

Oficjalna strona filmu "Vidocq". Witryna wykonana w technologii Flash próbuje oddać mroczną atmosferę filmu, którego akcja rozgrywa się w XIX-wiecznym Paryżu, w przeddzień przemian rewolucyjnych...

http://www.vidocq.vision.pl/ - 15 Mar 2002

Artgraphic Multimedia - wideofilmowanie i fotografia ślubna****

Zajmujemy się fotografią ślubną oraz wideofilmowaniem. Jeśli chcecie mieć pamiątkę w postaci filmu i zdjęć z Waszego ślubu i wesela, do której będziesz chętnie powracał dobrze trafiłeś! Artgraphic Multimedia to zespół kamerzystów i fotografów ślubnych, którzy zapewnią Wam wspaniałą oprawę filmowo fotograficzną Waszej uroczystości weselnej. Obejrzyj teraz nasze zdjęcia i filmy i sprawdź naszą jakość. Filmowanie, fotografia ślubna to nasz pasja. Pracujemy przede wszystkim w województwie podlaskim, mazowieckim, lubelskim i warmińsko-mazurskim, w miastach i okolicach: Białystok, Łomża, Warszawa, Suwałki, Olsztyn, Lublin.

http://www.fotowideo.com.pl/ - 21 Sty 2017

Dr Hannibal Lecter****

Hannibal Lecter - Milczenie Owiec, Czerwony Smok, Hannibal - na tej stronie jest wszystko co chcesz wiedzieć. Opisy, tapety, wygaszacze, zdjęcia, linki.

http://drhanniballecter.w.interia.pl/ - 30 Paź 2002

Film Web****

Witryna Polskiego Serwisu Filmowego. Znajdziecie tutaj informacje o filmach, premierach, multimediach i wszelkie inne informacje ze świata filmu.

http://www.filmweb.pl/ - 19 Maj 2000

Filmowy Szekspir****

Recenzje i opisy filmów stworzonych w oparciu o dzieła Williama Szekspira. Aktualność sztuk Szekspira w czasach elżbietańskiej Anglii nie budzi wątpliwości. Ówczesne teatry przyciągały nie tylko elity intelektualne, decydentów czy prawników, ale również robotników i kupców.Jak jest dzisiaj? Czy poruszane przez Szekspira tematy są nadal aktualne? Czy kino szekspirowskie może przyciągnąć miliony widzów? Przekonaj się sam!

http://filmowyszekspir.pl/ - 6 Lut 2013

Impostor****

Strona filmu "Impostor" - adaptacji opowiadania Philipa K. Dicka. Zawiera informacje o filmie, pisarzu, obsadzie, scenariuszu..

http://www.spi.pl/impostor/index.html - 15 Lip 2002

James Bond 007****

Największy polski serwis poświęcony agentowi 007. Zawiera newsy,opisy filmów, płyt,samochody i gadżety z poszczególnych odcinków. Ponadto charakterystyki postaci, galerię zdjęć,forum,chat,dział downloads i wiele innych.

http://ohmss.w.interia.pl/ - 22 Lis 2002

Karolcia****

Prezentacja filmu "Karolcia", którego scenariusz powstał na podstawie książki dla dzieci napisanej przez Marię Kruger. Na stronie informacje o kostiumach obsadzie, efektach, miejscu akcji, twórcach i scenografii.

http://adyton.pl/adyton/karolcia/karolcia.html - 15 Lip 2002

Lekron****

Strona pisma Lekron, na łamach którego znajdziecie recenzje filmów wchodzących na ekrany polskich kin, informacje o premierach, ranking najpopularniejszych filmów, biografie, wywiady, informacje o numerach archiwalnych.

http://www.lekron.bjn.pl/ - 19 Kwi 2001

Informacje dodatkowe