KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film > aktorzy (552)

Anna Powierza*****

Anna Powierza, aktora i modelka - oficjalna strona internetowa.

http://www.powierza.pl/ - 12 Lut 2004

Cela*****

Thriller science-fiction Tarsema z Jennifer Lopez, Vincentem D'Onofrio i Vince Vaughnem w rolach głównych... Catherine Deane podejmuje podróż w zakamarki koszmarnego świata istniejącego w umyśle seryjnego mordercy. Z wykształcenia jest psychologiem i prowadzi szereg eksperymentów z nowymi terapiami. Dzięki nowej metodzie Catherine jest w stanie doświadczyć tego, co dzieje się w mózgu nieprzytomnego pacjenta, wraz z jego snami i myślami. Do tej pory Catherine tylko raz skorzystała z tej metody lecząc dziecko w śpiączce, mając nadzieję przywrócić je światu i zrozpaczonym rodzicom. Na stronie informacje o producentach, aktorach i galeria fotografii z planu.

http://www.cela.stopklatka.pl/ - 9 Lis 2001

Czekolada*****

Oficjalna strona filmu Czekolada z Juliette Binoche i Johny Depp'em. Zawiera informacje o fabule filmu, jego twórcach, aktorach, zdjęcia, itp.

http://www.czekolada.vision.pl/ - 13 Wrz 2001

DVD wp*****

Świetny serwis dotyczący wszystkiego co związane jest z DVD. Aktualności, newsy, zapowiedzi, informacje hardware i software. Możliwosc zakupienia sprzętu w internecie. Super strona godna polecenia.

http://dvd.wp.pl/ - 11 Mar 2005

DWORZEC NADZIEI*****

"Dworzec nadziei" to głośny i honorowany wieloma nagrodami film brazylijski w reżyserii Waltera Sallesa. Na stronie streszczenie, sylwetki głównych bohaterów, wypowiedź reżysera oraz galeria fotosów.

http://www.vision.pl/central_do_brasil/ - 14 Lut 2000

E! Enertainment Zone Polska*****

Filmowa strona kanału E! Entertainment. Znajdziesz tu recenzje, film od kuchni, gwiazdy, policję mody oraz miszmasz.

http://www.e-zone.pl/ - 22 Lut 2001

Encyklopedia westernu*****

Serwis poświęcony westernowi. Znajdziesz tu wykaz filmów, biografie głównych aktorów, będących symbolem Dzikiego Zachodu, nagrody filmowe, kalendarium, reżyserzy, prezentacja broni z jakiej strzelano, muzyka filmowa.

http://western.oeiizk.waw.pl/ - 4 Lip 2001

Enigma*****

Strona w całości traktująca o filmie Enigma. Znajdziesz tutaj wszystko na temat tej produkcji.

http://www.monolith.pl/enigma/splash.html - 5 Lut 2002

Filmowy Serwis Informacyjny - Stopklatka*****

Serwis poświęcony w całości filmom, premierom kinowym, aktorom.

http://www.stopklatka.pl/ - 30 Cze 2000

Http://www.zasp.pl*****

Związek Artystów Scen Polskich - stowarzyszenie reprezentujące interesy środowiska teatralnego wobec władz państwowych, miejskich i samorządowych. Związek ma zagwarantowane ustawowo uprawnienia do opiniowania i doradztwa we wszelkich sprawach związanych z działalnością instytucji kulturalnych na terenie kraju. Informacja o członkach, jednostkach administacyjnych oraz bieżącej działalności. Wiadomości poświęcone konferencjom oraz sympozjom.

http://www.zasp.pl/ - 14 Gru 2001