KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film > czasopisma filmowe (7)

Lekron****

Strona pisma Lekron, na łamach którego znajdziecie recenzje filmów wchodzących na ekrany polskich kin, informacje o premierach, ranking najpopularniejszych filmów, biografie, wywiady, informacje o numerach archiwalnych.

http://www.lekron.bjn.pl/ - 19 Kwi 2001

Magazyn Filmowy Cinema.pl****

Cinema.pl to miejsce dla wszystkich miłośników dobrego filmu i kina. W portalu znajdziecie najnowsze wiadomości, plotki, wywiady, recenzje, artykuły i informacje branżowe.

http://www.cinema.pl/ - 3 Lut 2010

Desperat***

Strona magazynu powstałego z inicjatywy studentów kulturoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dzięki temu pismu można poznać zjawiska z dziedziny antropologii, filmu, literatury i teatru.

http://www.humanista.pl/desperat/ - 19 Kwi 2001

Liv Tylor***

Ma 21 lat. Jest piękna, krucha, a zarazem pełna życia - czyli Liv Tylor. Na stronie tapety na twoj pulpit.

http://www.misiu92.republika.pl/ - 23 Wrz 2003

MAIN***

Miesięcznik Magazine without Any Interesting Name porusza zagadnienia dotyczące gier, Internetu, muzyki, filmu. Znajdują się tu recenzje, zapowiedzi, opowiadania, ciekawostki. Dostępny również w wersji offline.

http://www.main.civ.pl/ - 27 Wrz 2001

Opcje online***

Serwis kulturalny prowadzony głównie przez studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach związany z dwumiesięcznikiem kulturalnym "Opcje".

http://www.opcje.org.pl/ - 9 Sty 2003

Twoje Kino.***

Multimedialny Magazyn Filmowy. Znajdziesz tutaj informacje o premierach filmów ,zwiastuny , recenzje oraz fotografie z planów filmowych.

http://www.twojekino.pl/ - 17 Lip 2001

Informacje dodatkowe