KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film > muzyka fimowa (29)

DVD wp*****

Świetny serwis dotyczący wszystkiego co związane jest z DVD. Aktualności, newsy, zapowiedzi, informacje hardware i software. Możliwosc zakupienia sprzętu w internecie. Super strona godna polecenia.

http://dvd.wp.pl/ - 11 Mar 2005

Promocja PAP*****

Na stronach ARTINFO, przygotowanych przez Redakcję Serwisów Specjalnych Polskiej Agencji Prasowej znajdziecie omówienia: filmów wchodzących na ekrany kin polskich, filmów wydanych na kasetach wideo, nowości książkowych, wydawnictw fonograficznych.

http://artinfo.pap.com.pl/ - 14 Lut 2000

21 gramów, reż. Alejandro Gonzalez Inarritu****

21 GRAMÓW - film Alejandro Gonzaleza Inarritu (AMORES PERROS) z Seanem Pennem, Naomi Watts i Benicio Del Toro w rolach glównych. W kinach od 12 marca 2004.

http://www.21gramow.spinka.pl/ - 30 Mar 2004

ABERDEEN****

Oficjalna polska strona filmu "Aberdeen" zawiera informacje o filmie, postaciach, twórcach i wywiady z aktorami i producentami.

http://www.aberdeen.stopklatka.pl/ - 14 Sie 2001

Arkadiusz E. Ruth - Kompozytor muzyki do gier, filmu, TV****

Oficjalna stona polskiego kompozytora muzyki filmowej, orkiestralnej, do gier komputerowych oraz telewizji.

http://www.arkadiusz-e-ruth.com/ - 31 Gru 2013

Barbara Zielińska-Van****

Oficjalna strona kompozytorki muzyki filmowej, dokumentalnej, ilustracyjnej, relaksacyjnej, a przede wszystkim elektronicznej. Wraz z Sabina Borner tworzy jedyny żeński duet w Polsce i Europie grający muzykę elektroniczną.

http://republika.pl/barbara_zielinska_van/ - 17 Mar 2005

Bezsenność****

Strona nie ma charakteru informacyjnego. Klimat witryny budowany jest za pomocą oryginalnej ścieżki dźwiękowej z filmu, przetłumaczone zostały tylko niektóre zdania i zwroty.

http://www.bezsennosc.com.pl/ - 5 Mar 2003

Celine Dion****

Oficjalna strona Celin Dion. Na stronie znaleźć można znaleźć biografię artystki, galerię jej zdjęć, multimedia, teksty piosenek oraz różne ciekawostki z jej życia. Pełne info o najnowszym albumie Celin Dion.

http://celine.sonymusic.pl/ - 1 Kwi 2002

Film kino dvd****

Film, kino, dvd. Recenzje, cytaty, wpadki, najlepsze sceny, muzyka, filmowe blogi, zdanie eXpertów. Ciekawy zakręcony i pokręcony portal filmowy dla wszystkich, którzy nie lubią codziennej zwykłości. Niezwykły dla niezwykłych.

http://www.filmixer.pl/ - 22 Sie 2005

Kakofonia****

Kakofonia to zbiór plików dźwiękowych z najlepszych polskich i zagranicznych filmów, seriali i reklam. Poszukiwania konkretnego cytatu ułtwia zamieszczona na stronie wyszukiwarka.

http://www.kakofonia.pl/ - 8 Kwi 2002

Informacje dodatkowe