KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Film > seriale (194)

AddVIDEO - Filmy i seriale online*****

Filmy, seriale bez limitów i za darmo dostępne online bez ściągania. Szybko sprawnie i konkretnie oglądaj pełnometrażowe pliki video na addVIDEO.pl

http://www.addvideo.pl/ - 14 Lip 2010

Alternatywy 4*****

Kultowy serial o realiach PRL-u w reżyserii Stanisława Barei - Alternatywy 4. Prześledź dialogi, poczytaj ciekawe artykuły, opisy odcinków, bohaterów i absurdów tamtych czasów, które polski mistrz komedii tak wspaniale uwiecznił.

http://www.alternatywy4.net/ - 31 Paź 2007

Beverly Hills 90210*****

Znajdziecie tutaj subiektywne streszczenia z 8 sezonu, niedawno pokazywanego w TVN, info na temat następnych odcinków, trochę plotek z prasy i z sieci, kilka fajnych zdjęć, linki do niezłych stron z całego świata, no i z czasem - mam nadzieję - także trochę Waszych własnych komentarzy.

http://bh90210.w.interia.pl/ - 22 Gru 2000

Filmament.eu*****

Jeżeli jesteś miłośnikiem kina - mniejszym bądź większym, a do tego nie lubisz marnować swojego cennego czasu na kiepskie filmy, zajdź najzwyczajniej w świecie na stronę internetową www.filmament.eu. Tak się składa, że recenzje nowości filmowych - chociaż nie chodzi tylko o premiery, ale także klasyki, są bardzo interesujące, wartościowe, pisane w taki sposób, aby każdy mógł podjąć decyzję - czy warto obejrzeć określony film. Każdy kinomaniak znajdzie u nas takie recenzje i artykuły, które bardzo mu się spodobają.

http://filmament.eu/ - 19 Wrz 2016

MILLENNIUM*****

Strona apokaliptycznego serialu Chrisa Cartera "MillenniuM".

http://www.kaboom2000.z.pl/ - 21 Mar 2002

Na dobre i na złe.*****

Strona zawiera informacje o popularnym polskim serialu. Można na niej znaleźć streszczenia i opisy poszczególnych odcinków, fotosy, ciekawostki na temat aktorów odtwarzających główne role oraz konkursy. Sa rownież odpowiedzi na listy telewidzów.

http://www.nadobre.pl/ - 9 Lip 2001

Polska Strona o Ally Mc Beal*****

Znakomita strona, która na pewno ucieszy miłośników serialu o perypetiach młodej prawniczki Ally Mc Beal. Jest tu wszystko, czego prawdziwy wielbiciel serialu może chcieć - streszczenia odcinków, sylwetki aktorów, lista dyskusyjna, newsy, multimedia, tapety, wygaszacze ekranu, muzyka (plus teksty i sylwetka Vondy Shepard), zdjęcia (także spoza planu), lista książek o serialu i wiele innych informacji.

http://www.allymcbeal.digimer.pl/ - 17 Lut 2000

Serial "ANGEL"*****

Wszystko o serialu "Angel" odcinki, aktorzy, multimedia.

http://angelserial.w.interia.pl/index.html - 12 Gru 2003

Siódme niebo - 7th Heaven*****

Jest to strona poświęcona serialowi familijnemu produkcji USA pt. Siódme niebo (7th Heaven). Serial ten opowiada o życiu wielodzietnej rodziny Camdenów na przedmieściach miasta.

http://www.7th-heaven.awp.waw.pl/ - 8 Lis 2000

The X-Files: Full Disclosure*****

Na prywatnej stronie Adama Robińskiego wszystko o serialu "X-files": news network, pliki video w formacie mpeg, recenzje i linki.

http://www.xfiles.rubikon.pl/ - 14 Lut 2000