KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Galerie (3 025)

Obrazy w INTERIA.PL*****

W serwisie ponad 11 tysięcy obrazów z możliwością zakupu w sklepie internetowym. Podział na tematy, gatunki i kierunki w sztuce. Bogaty wybór opraw. Ponadto życiorysy i galerie artystów.

http://obrazy.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Magdalena Kucharska & Andrzej Kucharski - Papier - Ogień - Szkło*****

Oficjalna strona Magdaleny Kucharskiej i Andrzeja Kucharskiego - artyści tworzą szkło unikatowe: obrazy, architektoniczne płaszczyzny reliefowe.

http://www.glassstudio.pl/ - 30 Maj 2005

Aleria Prezydencka - Sztuka Indywidualności*****

Galeria pod patronatem Prezydenta Miasta Warszawy - Lecha Kaczyńskiego i Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie- Adama Myjaka, Kurator- Apoloniusz Węgłowski.

http://www.um.warszawa.pl/galeria/ - 9 Sie 2004

Andrzej Tyszko - Tyszko Fotografia*****

Strona Andrzeja Tyszko, czołowego polskiego fotografika reklamowego. Na stronie znajdują się zdjęcia wykonane dla takich firm jak Toyota, Idea Centertel czy Wirtualna Polska. Są też zdjęcia z wystaw autorskich Pana Andrzeja, jak i podstawowe informacje o artyście.

http://www.tyszkoandrzej.com.pl/ - 9 Kwi 2001

Art.malarz. Stanislaw F.Jaworek malarstwo,pittura,painting*****

Studio Jaworek, w serwisie następujące działy: akwarela, olej, portret, grafika cyfrowa, malarstwo iluzji, rysunek, kartki.

http://www.studio-jaworek.com/ - 1 Mar 2004

Autograf Salon - ekskluzywne pióra wieczne*****

Strona Salon Autograf prezentuje pióra wieczne i inne ekskluzywne przybory do pisania. Ekskluzywne pióra, w tym limitowane edycje zasługują na szczególną uwagę. Pióra wieczne zostały skatalogowane i każda marka posiada opis wybranych modeli. Autograf oferuje również eleganckie, skórzane dodatki: organizery, kalendarze, teczki konferencyjne, notesy telefoniczne, przyborniki lub komplety na biurko.

http://www.autografsalon.pl/ - 2 Gru 2008

BANK ZDJĘĆ I ILUSTRACJI*****

Bank zdjęć i ilustracji RF dla amatorów i profesjonalistów. Szeroka tematyka. Baza dla fotografów,grafików i wydawców.

http://www.e-zoom.pl/ - 8 Lis 2006

Biżuteria*****

Trendymania - Stylowy shopping w sieci - Najlepsi projektanci - biżuteria, kolczyki, naszyjniki, bransolety, pierścionki; scrapbooking, obrazy, torebki.

http://www.trendymania.pl/ - 25 Sty 2008

Fotografia ślubna - Rzeszów, Podkarpacie*****

Na stronie galerie zawierające zdjęcia ślubne, portretowe, plenerowe. Oferta kompleksowej obsługi fotograficznej imprez: ślub, studniówka, komunia na terenie Podkarpacia i Małopolski. Także reportaż z targów ślubnych prezentujący suknie ślubne.

http://www.fotofaktura.com/ - 2 Lis 2010

Fotografie, zdjęcia i obrazy drukowane na płótnie*****

Serwis internetowy fotonaplotnie.pl oferuje wysokiej jakości druk fotografii, obrazów i zdjęć na płótnie malarskim. Wszystkie obrazy są estetycznie wykończone, naciągnięte na blejtram lub w solidnie wyglądającej drewnianej oprawie. Stawiamy przede wszystkim na jakość i profesjonalizm wykonywanych usług, z wykorzystaniem najlepszych gatunkowo płócien i atramentów odpornych na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Każdy obraz wykonywany z własnego zdjęcia klienta, jest na indywidualnie zamówienie, co przekłada się na jego oryginalność. W naszej galerii obrazów znajduje się bogaty wybór nowoczesnych i eleganckich motywów obrazowych, które podkreślą unikalny charakter wystroju każdego pomieszczenia. Taki zdjęcie na płótnie może być super trafionym i oryginalnym prezentem dla kogoś bliskiego.

http://www.fotonaplotnie.pl/ - 5 Sie 2010

Informacje dodatkowe