KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Instytucje kulturalne (537)

Aleria Prezydencka - Sztuka Indywidualności*****

Galeria pod patronatem Prezydenta Miasta Warszawy - Lecha Kaczyńskiego i Rektora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie- Adama Myjaka, Kurator- Apoloniusz Węgłowski.

http://www.um.warszawa.pl/galeria/ - 9 Sie 2004

Biblioteka Malachin*****

Oficjalna strona bibliotek mieszczących się w Malachinie k. Czerska przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych oraz przy Czerskiej Szkole Realnej. Znajdziesz tu historię bibliotek, ich regulamin oraz inne ciekawe informacje.

http://www.malachin.republika.pl/ - 19 Wrz 2003

DKF Rotunda*****

Strona Dyskusyjnego Klubu Filmowego, na której znajdziesz program filmowy, przegląd Festiwalu Filmowego, historię DKF-u, archiwum oraz listę filmów.

http://www.dkf.rotunda.org.pl/ - 3 Lip 2002

Dom Kultury w Orzyszu*****

Głównym celem Domu Kultury w Orzyszu jest aktywne uczestnictwo społeczeństwa w kulturze. DK w Orzyszu dba o edukacje kulturalną młodzieży poprzez różnego rodzaju zajęcia (min. plastyczne i muzyczne), a także prowadzi wiele imprez cyklicznych.

http://www.dkorzysz.pl/ - 27 Paź 2010

Domaradz*****

Strona ta opisuje historie i ciekawe miejsca oraz aktualne wydarzenia w podkarpackiej miejscowosci Domaradz.

http://www.domaradz.pl/ - 15 Cze 2001

Empik*****

Witryna e-commerce podzielona na działy: muzyka, film, książki, multimedia, foto, technologie. Poza tym nowości i mnóstwo ciekawostek i aktualności.

http://www.empik.pl/ - 9 Kwi 2001

Fundacja Pro Academia Narolense*****

Wchodząc pod ten adres dowiecie się o celach Fundacji (m.in. zespołu pałacowo-parkowego w Narolu w Województwie Podkarpackim i utworzenie w nim oraz prowadzenie i finansowanie szkoloniowo-naukowego centrum artystycznego; inspirowanie i wspieranie działań integrujących środowiska młodzieży artystycznej Europy Środkowej i Wschodniej; upowszechnianie wiedzy o przeszłości, dorobku i tradycji Małopolskiej Wschodniej w dziedzinie kultury i sztuki).

http://free.ngo.pl/narol/ - 17 Lut 2000

Gmina Leśnica*****

Serwis internetowy Gminy Leśnica w województwie opolskim - kultura, gospodarka, historia, oświata, Urząd Miasta, położenie, galeria zdjęć.

http://www.lesnica.pl/ - 15 Cze 2001

Gmina Pruszcz Gdański - Strona Oficjalna*****

Serwis informacyjny Gminy Pruszcz Gdański a w nim aktualności, instytucje, informacje o gminie, o kuluturze i sporcie.

http://www.pruszczg.ug.gov.pl/ - 16 Sty 2001

Krakowskie Aktualności Kulturalne*****

Serwis Karnet - Krakowskie Aktualności Kulturalne jest poświęcony krakowskiej kulturze. Dostępne jest kalendarium wydarzeń, informacje na temat filmu, teatru, kabaretu, muzyki...

http://www.karnet.krakow2000.pl/ - 14 Lut 2000