KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Książki i wydawnictwa (1 812)

Parkliteracki - o książkach z pasją****

Parkliteracki to portal dla społeczności, której wspólną pasją jest książka i czytanie. W swoim asortymencie posiadamy między innymi książki angielskie, książki fantasy, książki katolickie, książki o miłości, książki dla młodzieży i wiele innych ciekawych książek.

http://www.parkliteracki.pl/ - 23 Sie 2010

Podarujksiazke.pl****

Strona z ofertą autorskich książek z opowieściami mikołajowymi. Idealna propozycja jako prezent dla dziecka na Mikołaja. Zachęcamy do zapoznania się z fragmentem książki na stronie.

http://podarujksiazke.pl/ - 5 Lut 2017

Portal Kryminalny - Kryminał, Sensacja, Thriller, Horror****

Portal Kryminalny zawiera w sobie wszelkie dreszcze - literackie i filmowe - wychodzące nieraz daleko poza klasycznie rozumiany kryminał, thriller czy horror. Felietony, artykuły, literatura polska, forum dyskusyjne, encyklopedia kryminału.

http://www.portalkryminalny.pl/ - 23 Lip 2007

Pracownia Sztuk Plastycznych Sp. z o.o.****

Witryna pracowni plastycznej świadczącej wysokiej jakości usługi z zakresu grafiki użytkowej. Pracownia prowadzi działalność wydawniczą, drukarską oraz reklamową. Na stronach przedstawiono opis oferowanych usług oraz zaprezentowano wykonane już projekty.

http://www.psp.torun.pl/ - 8 Mar 2000

Przyjazna.pl - sklep online z książkami****

Zapraszamy do sklepu z książkami online Przyjazna.pl. Proponujemy wyłącznie tanie i najlepsze tytuły. Znajdziesz tu zarówno klasyczne pozycje, jak i najchętniej czytane bestsellery. Oferujemy podręczniki i lektury szkolne. Polecamy także szeroką gamę przewodników i albumów. W asortymencie znajdują się też audiobooki i ebooki. Jako zagorzały czytelnik z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie!

http://www.przyjazna.pl/ - 23 Mar 2018

Raster****

Internetowy tygodnik poświęcony polskiej sztuce współczesnej.

http://www.darta.art.pl/raster/ - 6 Wrz 2001

Saro - internetowa wypożyczalnia książek****

Pierwsza prywatna, internetowa wypożyczalnia książek. Bez wychodzenia z domu masz dostęp do najnowszych i najpopularniejszych książek. Zaraz po zarejestrowaniu i zalogowaniu się rozpoczynasz podróż w świat nowości wydawniczych i bestselerów. Wybierasz książki, a Kurier Saro dostarczy je pod wskazany adres.

http://www.saro.pl/ - 10 Lis 2003

Sklep z muzyką - digitalo.pl****

Jeśli szukacie artykułów biurowych, papierniczych, książek możecie zdecydować się na ofertę naszego sklepu, w którym oferujemy tego typu produkty. Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie zakupy internetowe będą wygodne, szybkie i tanie. Działając pod grupą Morele udało się stworzyć sklep Digitalo, który powinien spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidulanych jak i przedsiębiorców.

http://www.digitalo.pl/ - 20 Lip 2017

Słownik Geograficzny Królestwa Polskiego****

Cyfrowa postać (pdf na krążkach CD) 16 tomowego Słownika Geograficznego Królestwa Polskiego i innych krajów słowiańskich wydawanego pod redakcją Filipa Sulimierskiego przez kilkanaście lat na przełomie XIX i XX wieku. Subskrybcja na reprint.

http://www.biblioteka.okay.pl/ - 3 Lut 2003

SowaKsiążki.pl****

Zapraszamy wszystkich miłośników czytania. W naszej księgarni internetowej znajdziecie literaturę piękną i reportaże. Proponujemy również wydawnictwa naukowe oraz podręczniki szkolne. Oferta obejmuje także gry planszowe i zabawki dla dzieci.

http://www.sowaksiazki.pl/ - 13 Gru 2017