KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Książki i wydawnictwa (1 812)

Album o lokomotywach****

Piękna Helena to album fotografii poświęcony parowozom z Wolsztyna. Na łamach profesjonalnie wykonanych zdjęć przedstawione są parowozy z Wolsztyna. Całość oprawiona jest w twardej, lakierowanej obwolucie z polskimi i angielskimi opisami.

http://pieknahelena.pl/ - 22 Lip 2015

Anatomia władzy - książka roku****

\"Anatomia władzy\" Michała Karnowskiego i Eryka Mistewicza książką roku polskiego marketingu. W książce znajdujemy opisy trendów zmian w mediach, PR, komunikacji społecznej, marketingu, polityce. Jest to pierwsza wideoksiążka - zawartość \"papierowa\" została uzupełniona dzięki kodom multimedialnym o ciekawe nagrania wideo, audio, zasoby tekstowe oraz prezentacje multimedialne.

http://www.anatomiawladzy.pl/ - 28 Gru 2010

Ania z Zielonego Wzgórza i inne****

Strona poświęcona twórczości Lucy Maud Montgomery. Znajdziesz na niej: opisy książek, ilustracje, cytaty, ciekawostki dotyczące Ani Shirley i inne.

http://republika.pl/cavendish/ - 16 Sie 2000

Asteriks - Strona Asteriksiańska****

Strona w całości poświęcona znanemu komiksowi o przygodach Galla Asteriksa: historia powstania, opisy bohaterów, streszczenia zeszytów, galeria, dzialik download i wiele innych ciekawych rzeczy.

http://www.republika.pl/piowojc/ - 25 Sie 2001

ATM-MEDIA ****

AGENCJA ATM zajmuje się produkcją programów radiowych i telewizyjnych, wykonywaniem serwisów, reportaży fotograficznych, produkcją filmów fabularnych, dokumentalnych, reportaży i filmów reklamowych oraz działalnością reklamowa, wydawniczą i fonograficzną.

http://www.atm-media.pl/ - 11 Lut 2008

Audioteka****

Przedmiotem niniejszej strony jest oferta firmy Audioteka, która sprzedaje wiele ciekawych audiobooków czytanych w większości przez popularnych polskich aktorów. Pliki dostępne w formacie mp3 użytkownicy po zakupie wybranej pozycji pobierają na swoje urządzenia. Na stronie dostępna jest też aplikacja dedykowana na telefony typu smartphone, dzięki której użytkownicy będą mogli kupować oraz słuchać audiobooków na swoich telefonach. Wszystkie pozycje posiadają ponadto opisy, recenzje oraz przykładowe fragmenty do odsłuchania.

http://audioteka.pl/ - 12 Lip 2013

Bestsellery książkowe****

Na stronie książki Hłaski, Sienkiewicza, inne bestsellery i sensacje XX wieku.

http://www.geocities.com/WallStreet/3037/ksiazka.htm - 8 Lis 2001

BIAŁO-CZERWONA Reklama, Projekt, Sztuka - rocznik z prezentacjami autorskimi****

Rocznik (5 edycji) z prezentacjami fotografów, grafików - studiów graficznych, projektantów, ilustratorów. Dystrybuowany bezpłatnie do agencji reklamowych, biur promocji i reklamy największych firm.

http://www.bialo-czerwona.pl/ - 24 Lip 2003

BiblioNETka****

Serwis rekomendujący interesujące książki. Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę. BiblioNETka to również szybko rosnąca baza wiedzy o książkach i ich recenzje.

http://www.biblionetka.pl/ - 30 Gru 2003

BIBLIOTEKA PRZYGODY****

Seria 25 książek, ciekawe opisy, fragmenty, informacje o autorze, ciekawostki.

http://www.czytanie.pl/ - 22 Paź 2004