KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Książki i wydawnictwa (1 812)

Dobre książki****

Serwis kochamyksiazki.pl to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli literatury. Można tam znaleźć informacje na temat nowości na rynku wydawniczym, recenzje klasycznych dzieł literatury polskiej i światowej oraz wiele innych ciekawych wiadomości. Na blogu są także często ogłaszane konkursy, w których do wygrania są oczywiście książki, ale też zaproszenia na branżowe targi, promocje książek i inne wydarzenia około literackie.

http://kochamyksiazki.pl/ - 4 Gru 2013

Dokumentacja literatury o Pabianicach****

Serwis na temat książek, czasopism, gazet o Pabianicach i okolicznych miastach. Warty polecenia nie tylko molom książkowym.

http://pabianice2000.republika.pl/ - 7 Wrz 2001

Drukarnia Warszawa****

Nowoczesna Warszawska drukarnia Print to firma rodzinna, która od wielu oferuje swoim klientom wyłącznie najlepszej jakości produkty. Drukujemy prasę, książki i materiały reklamowe na zamówienie klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy.

http://www.drukarniaprint.pl/ - 26 Cze 2013

Ebookgigs.pl - centrum downloadu czasopism****

Darmowe gazety, ebooki, audiobooki - codzienne aktualizacje

http://ebookgigs.pl/ - 26 Lis 2010

Ebooki chomikuj****

Nasza strona internetowa została przygotowana dla wszystkich użytkowników zainteresowanych korzystaniem z książek elektronicznych. Na stronie jesteśmy w stanie zapewnić wygodny dostęp do wielu darmowych ebooków z różnych kategorii. Strona pozwala również na wygodne oraz szybkie ściąganie poszczególnych ebooków. Strona oferuje między innymi ebooki dla dzieci a także czasopisma czy podręczniki. Jednocześnie na stronie znajduje się również rozbudowany dział związany z książkami przygotowanymi w wersji audio.

http://darmowe-ebooki.com.pl/ - 26 Sty 2017

Ebooki (książki elektroniczne) w księgarni koobe.pl: epub, mobi, pdf****

Koobe księgarnia internetowa oferuje ebooki (książki elektroniczne) w postaci plików epub, mobi i pdf. Tysiące ebooków, dobre ceny, darmowe ebooki.

http://www.koobe.pl/ - 18 Kwi 2013

Galeria Książki w Wałbrzychu****

Informacja o profilu galerii (sztuka książki, drukarstwo, literatura), strony poświęcone wystawie prezentowanej aktualnie i wystawie następnej, archiwum (wystawy w latach 1995-2000), kontakty.

http://www.atlanty.walbrzych.pl/gk/ - 26 Kwi 2001

Gaudium Wydawnictwo. Lublin****

Strona prezentuje ofertę Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej. Znajdziesz tu wiadomości na temat zakresu wykonywanych usług i oferowanych książek.

http://www.gaudium.pl/ - 28 Gru 2005

Gereon - puzzle dla dzieci****

Nasza księgarnia pełna jest wyjątkowych artykułów. Gereon to rodzinne wydawnictwo oferujące bogato ilustrowane książki kulinarne. W naszej ofercie czekają również barwne puzzle dla dzieci, które rozwiną wyobraźnię maluszków, a także piękne fotografie żywności, krajobrazów oraz martwej natury.

http://gereon.pl/ - 18 Sty 2018

Gruss aus Stettin - Szczecin na starych pocztówkach****

Największa kolekcja przedwojennych kartek pocztowych, zdjęć i dokumentów ze Szczecina. Zbiory Romana Czejarka. Książki: Szczecin na starych pocztówkach, Szczecińskie czterokominowce i inne.

http://www.czejarek.pl/stettin/ - 7 Gru 2005