KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Książki i wydawnictwa (1 812)

Harry Potter****

Strona o Harrym Potterze.

http://harrygryffindor.w.interia.pl/ - 10 Gru 2003

Http://bookandwalk.pl****

Marzą Ci się darmowe eBooki, ale nie wiesz skąd je wziąć? Najlepsze e-booki oferuje klientom firma Book and Walk. Działamy dynamicznie jako międzynarodowa platforma e-bookowa, a naszym celem jest umożliwić fanom książek e-czytanie. Z tego właśnie powodu powstała praktyczna aplikacja Book&Walk Reader, która umożliwia czytanie książek w przeglądarce internetowej. Naszą ofertę można przeszukać wyszukiwarką, także pod kątem treści naszych pozycji.

http://bookandwalk.pl/ - 1 Gru 2015

Internetowa księgarnia historyczna****

Najlepsza w sieci internetowa księgarnia historyczna. Atrakcyjne ceny, tania wysyłka, przykładowe rozdziały. Kupując książki u nas wspierasz renowację zabytków techniki, bo my nie tylko czytamy książki historyczne - historia to nasza pasja!

http://grzbiet.pl/ - 14 Lip 2015

Internetowe Impeirum Książki.****

Znajdziesz tu prezentację książek, ich recenzje, felietony, biografie pisarzy, ponadto liczne felietony, nowości, darmowe e-booki oraz link do internetowej księgarni.

http://www.iik.pl/ - 18 Wrz 2003

Jerzy Piechnat, Przepisywanie Transponowanie Skład Nut****

Komputerowe przepisywanie nut solowych, orkiestrowych, kameralnych, wokalnych wraz z tekstem (także nieczytelnych bądź pisanych odręcznie - rękopisów). Komputerowy skład i edycja nut. Notacja muzyki dawnej, współczesnej jak i rozrywkowej (jazzowej). Wyciągi fortepianowe do ZAiKS-u (tzw. fortepianówki). Tworzenie głosów z partytur. Rekonstrukcja partytur na podstawie głosów. Transponowanie utworów do dowolnych tonacji.

http://przepisywanie-nut.piechnat.pl/ - 26 Paź 2013

Klub Muzyki i Literatury we Wrocławiu****

Klub Muzyki i Literatury jest instytucją kultury miasta Wrocławia. Klub MiL zajmuje się propagowaniem muzyki dawnej i współczesnej oraz upowszechnianiem literatury. Jest to miejsce koncertów i prób muzycznych, recitali instrumentalnych i wokalnych, mistrzowskich kursów interpretacji muzycznych, wykładów, spotkań, konkursów literackich oraz prezentacji publikacji książkowych.

http://www.klubmil.pl/ - 12 Sty 2012

Korekta językowa tekstu****

Zmieniamy tekst w dzieło: poprawiamy błędy i niedociągnięcia, szlifujemy język, podpowiadamy, jak pisać. Zajmujemy się korektą i redakcją prac, książek, reklam czy jakichkolwiek tekstów. Pomagamy autorom stworzyć profesjonalny tekst.

http://korekta-pwn.pl/ - 7 Cze 2014

Książki do słuchania****

Sklep z książkami do słuchania. Słuchowiska i interpretacje wybitnych dzieł w wykonaniu najlepszych polskich aktorów. Audiobooki to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, zmęczonych lub nieposiadających czasu na czytanie. Doskonale sprawdzają się w samochodzie.

http://www.audiobook.pl/ - 30 Lis 2005

Książki, ebooki za darmo.****

Serdecznie zapraszamy na stronę. Ściągaj, czytaj, oceniaj, recenzuj - podziel się swoją opinią na temat pobranego ebooka. Jesteśmy przyjaźni użytkownikom internetu.

http://twojebook.net/ - 2 Mar 2007

Książki na urządzenia przenośne, ebooki - Legimi****

Legimi oferuje oprogramowanie na urządzenia przenośne, służące do kupowania i czytania ebooków. Na urządzenia takie jak iPad, Kindle, Windows Phone i telefony z systemem Android. Na stronie Legimi możesz znaleźć pełną ofertę. Zapraszamy.

http://www.legimi.com/ - 19 Gru 2012