KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Książki i wydawnictwa (1 812)

Książki, Recenzje, Oceny, Dyskusje - Bookhunter.pl****

Twój nowy portal książki - Twoje ulubione tytuły, recenzje, opinie i dykusje zawsze pod ręką. Kochasz książki? Przyłącz się!

http://www.bookhunter.pl/ - 7 Sie 2014

Księgarnia internetowa Janina****

Księgarnia internetowa Janina, to miejsce w którym znajdą Państwo szeroki wybór książek, filmów i muzyki. Dbamy o to, aby nasza oferta była na bieżąco uzupełniana o wszelkie nowości wydawnicze.

http://ksiegarniajanina.pl/ - 22 Lis 2013

Księgarnia internetowa prus24.pl****

Wysyłkowa księgarnia internetowa Prus24 oferuje wszelkiego rodzaju książki, w ofercie literatura polska i zagraniczna, bestsellery książkowe, lektury szkolne oraz podręczniki akademickie, a także powieści, eseje i poezja. Księgarnia internetowa im. B. Prusa to księgarnia naukowa, akademicka, językowa i pedagogiczna w jednym miejscu.

http://www.prus24.pl/ - 10 Gru 2007

Księgarnia Medyczna ePapirus.pl - książki,podręczniki, wydawnictwa.****

Księgarnia ePapirus.pl jest to internetowa księgarnia medyczna. Oferujemy książki medyczne, podręczniki w atrakcyjnych cenach. Księgarnia oferuje wybór wydawnictw medycznych : PZWL, Urban & Partner, Czelej, Via Medica, Górnicki, PWN .

http://www.epapirus.pl/ - 13 Lis 2006

Księgarnia na Jasnej Górze - książki religijne****

Księgarnia na Jasnej Górze jest internetową księgarnią katolicką, której właścicielem jest Wydawnictwo Zakonu Paulinów Paulinianum. Księgarnia oferuje szerokie spektrum publikacji związanych z wiarą i religią chrześcijańską, w tym m.in. publikacje o Jasnej Górze, kulcie maryjnym, postaciach świętych, pozycje popularnonaukowe, poradniki, przewodniki, modlitewniki itd. Są to książki religijne napisane przez wybitnych polskich i zagranicznych autorów.

http://www.ksiegarniajasnagora.pl/ - 5 Sie 2017

Księgarnia Powszechna****

Nasza oferta obejmuje ponad 35 tysięcy tytułów, w tym wszystkie nowości. Oferujemy książki polskie i zagranicznych: od poradników i albumów, poprzez literaturę piekną, po fachową literaturę naukową.

http://www.ksiegarniapowszechna.pl/ - 9 Mar 2005

Księgarnia Terapeutyczna - książki o psychoterapii****

Odwiedź stronę Księgarni Terapeutycznej. Oferujemy książki psychologiczne warte przeczytania, zarówno te o coachingu, jak i psychoterapii.

http://terapeutyczna.pl/ - 9 Sie 2016

Księgarnia Wydawnictwa eSPe, książki religijne****

Wydawnictwo eSPe Polskiej Prowincji Zakonu Pijarów oferuje książki o tematyce religijnej. Wydaje książki dla dzieci i młodzieży, modlitewniki, pomoce katechetyczne, poradniki psychologiczne i pedagogiczne. Autorzy to m.in. Benedykt XVI, Jan Paweł II, ks. Marek Dziewiecki, o. Leon Knabit.

http://www.espe.pl/ - 14 Sty 2010

Lis Czytalis - książeczki dla niemowląt****

Oferta Lis Czytalis obejmuje najlepsze książeczki dla niemowląt i starszych dzieci. W naszej księgarni ciekawe lektury znajdą dla siebie również rodzice. Skorzystanie z tej oferty to idealne rozwiązanie w zakresie zdobywania przez dzieci nowych umiejętności oraz kreowania ich wyobraźni. Zapraszamy dużych i małych!

http://www.lisczytalis.pl/ - 31 Gru 2014

Listy Krystyny****

Ksiązki pani Krystyny Karkowskiej-Krauze.

http://www.listykrystyny.fr.pl/ - 29 Sty 2004