KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Książki i wydawnictwa (1 812)

Literatura Polska****

Na stronach można znaleźć informacje o najnowszych polskich publikacjach: prozie, poezji, eseistyce i literaturze faktu. Znajdują się tu także obszerne biogramy polskich autorów, informacje o wydarzeniach oraz adresy polskich wydawnictw wraz z linkami do ich stron internetowych. Umieszczono tu także informacje o działalności Polskiego Funduszu Literatury.

http://www.polska2000.pl/ - 17 Lut 2000

Loofto.pl - sklep z komiksami****

Internetowy sklep z komiksami polskimi i zagranicznymi, nowości, klasyka, ogromny wybór i super ceny!

http://www.loofto.pl/ - 18 Lut 2008

LubimyCzytać - recenzje i opinie o książkach****

Serwis społecznościowy skupiający miłośników książek. W serwisie dostępne są opinie i recenzje książek oraz informacje o autorach. Każdy użytkownik posiada wirtualna biblioteczkę, w której może składować swoje książki. Na podstawie książek w biblioteczce i ich ocen serwis prezentuje rekomendacje książek, które warto przeczytać.

http://lubimyczytac.pl/ - 12 Mar 2010

Magia Ognia - Kraina Azastesa - książka, powieść fantasy****

Powieść fantasy - autor Artur Samojluk - Histora dwóch braci przeniesionych do całkowicie obcego im świata - ukazuje walkę o wolność, siłę prawdziwej miłości, honoru i gniewu.

http://magiaognia.vbs.pl/ - 27 Gru 2004

Małe Książki****

W ofercie księgarni dla dzieci znaleźć można bogaty wybór lektur dla maluchów. Polecamy książeczki w twardych okładkach z pięknymi, bajecznie kolorowymi ilustracjami.

http://www.maleksiazki.pl/ - 14 Paź 2014

Mieczysław Wieliczko****

Mieczysław Wieliczko - artysta fotografik. Najbogatsze archiwum pejzażu i architektury północno-wschodniej Polski. Galeria zdjęć, publikacje oraz osiągnięcia.

http://www.wieliczko.com.pl/ - 25 Cze 2003

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowskich Górach****

Strona Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowskich Górach. Znajdziesz tu informacje o pracy biblioteki, zbiorach, filiach, bibliotekach w powiecie tarnogórskim, galerii antresola i wiele innych informacji.

http://www.biblioteka.tgory.pl/ - 24 Wrz 2004

Mikołajek i przyjaciele.****

Najważniejsze i najnowsze informacje na temat mikołajka i jego przyjaciół. Dowiesz się tu więcej na temat bohaterów książki oraz aktorów z filmu.

http://www.mikołajek.pl/ - 14 Maj 2014

Multimedialna Encyklopedia Ponidzia****

Multimedialna Encyklopedia Ponidzia jest monografię krajoznawczą tego bogatego w zabytki i unikatową przyrodę regionu. Na płytach CD znadują się setki zdjęć i szczegółowe opisy takich miejscowości jak przykładowo Wiślica, Busko-Zdrój, Szydłów, Chroberz, Stradów i wiele innych. Oprócz monografii miejscowości bibliografia Ponidzia, biografie ludzi związanych z regionem, Ponidziańskie Krajobrazy, mapy i plany.

http://www.artsoft.com.pl/ponidzie/ - 19 Paź 2001

Najnowsze wiadomości ze świata literatury****

Jeśli lubisz literaturę i ciekawostki z nią związane, ta strona jest dla Ciebie. Dowiedz się wszystkiego o Twoich ulubionych książkach i odkryj nowe. Poznaj ciekawostki na temat autorów i czytaj recenzje

http://graniceksiazki.pl/ - 10 Wrz 2013