KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Książki i wydawnictwa (1 812)

NaKanapie.pl - wszystkie książki w jednym miejscu****

Nakanapie.pl to serwis poświęcony tematyce książki. Zawiera opisy książek, recenzje i opinie dodawane przez użytkowników. W serwisie można dodawać kolekcje, prowadzić dyskusje, a także dokonać zakupu/sprzedaży.

http://nakanapie.pl/ - 3 Sie 2009

Nasze Fanaberie - trendy, stylizacje modowe****

Naszefanaberie to blog pisany przede wszystkim dla dziewczyn. Cztery młode blogerki dzielą się swoimi obserwacjami w sieci, głównie w temacie trendów mody i urody . Piszemy o modzie, kosmetykach, radzimy jak skomponować strój, dobrać dodatki by wyglądać ładnie i atrakcyjnie. Podpowiadamy co jest na topie i jak warto się nosić w danym sezonie. Jak ubrać się na imprezę, a jak na spotkanie rodzinne. Nasz portal to idealny sposób na nudę, znajdziesz tu wiele ciekawych pomysłów i inspiracji modowych. Piszemy też o naszych ulubionych sklepach z ciuchami informujemy o okazjach, przecenach, doradzamy gdzie można się ubrać fajnie i tanio, gdzie warto robić zakupy. Jeśli jesteś kulturomanką też znajdziesz tutaj coś dla siebie polecamy co warto obejrzeć w kinie, jaka książka jest godna uwagi i co nowego słychać w świecie muzyki.

http://naszefanaberie.pl/ - 7 Kwi 2013

Nautilus - Galeria, Dom Aukcyjny****

Nautilus - oferta malarstwa, grafik, rzeźby. Aukcje dzieł sztuki, wystawy, wydawnictwa, katalogi. Usługi w zakresie wyceny, konserwacji, przygotowywania publikacji, dtp.

http://www.nautilus-art.pl/ - 14 Maj 2007

Nieboracy RPG****

Autorska gra fabularna pełna humoru. Na stronie znajdziesz kolorowo ilustrowany podręcznik, liczne dodatki. Gra oparta jest o rewolucyjną mechanikę d8, świat to Zacofane Krainy...

http://www.nieboracy.of.pl/ - 18 Mar 2004

Novae Res****

Novae Res jest największym wydawnictwem dziełowym na Pomorzu. Nasza specjalizacja to publikacja, rozpowszechnianie, jak i promowanie książek z obszaru beletrystyki i literatury popularnonaukowej. Odnajdujemy wartościowe twórczości polskich pisarzy oraz oferujemy udogodnienia dojścia do twórczości jak największej grupie społecznej. Misją wydawnictwa jest zadowolenie odbiorców poprzez publikowanie wysokiej jakości książek, popularyzowanie polskich adeptów, oprócz tego nieprzerwany postęp samego wydawnictwa. Zamysłem na przyszłość jest powiększenie oferty wydawniczej. Maksymalizujemy wykorzystanie nowatorskiej techniki dla potrzeby oraz komfortu adresatów. „Novae Res” to w języku łacińskim ewolucja, obalenie istniejącego ładu i tej mądrości pragniemy się trzymać.

http://novaeres.pl/ - 21 Sty 2017

O Misiu Paddingtonie****

Miś z książeczki przybył do Londynu z dalekiego Peru. Przysłała go tutaj jego ciocia Lucy. Biedak nie miał nic oprócz skromnej walizki. Na walizce były namalowane dwie literki MP. Na szyi miał zawieszoną karteczkę. Na karteczce ciocia Lucy napisała taką prośbę: Proszę zaopiekować się tym niedźwiadkiem. Dziękuję

http://www.paddington.com.pl/ - 8 Gru 2008

OpinioBook****

To właśnie na naszym portalu internetowym znajdziesz mnóstwo opinii, recenzji, opisów oraz dyskusji o światowych i polskich bestsellerach książkowych, dzięki którym nie ominie Cię żadna fascynująca lektura. Wyróżnia nas zaangażowanie, pełen profesjonalizm, najwyższa jakość, wiarygodność, prawdziwa pasja oraz podążanie za najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję. Przekonaj się już dziś, że warto nam zaufać!

http://www.opiniobook.pl/ - 13 Gru 2013

Opitz.pl. Nowy Dwór Gdański.****

Marek Opitz, fotograf i wydawca z Nowego Dworu Gdańskiego prezentuje m.in. Żuławy (historia, galeria zdjęć, artykuł w National Geographic), studio fotografii Foto-Opitz (pejzaż, reportaż, fotografia reklamowa, fotografia artystyczna), Wydawnictwo Żuławy Wiślane (albumy, książki, foldery, filmy).

http://www.opitz.pl/ - 29 Gru 2005

Pan Tadeusz - Księgarnia wysyłkowa****

Nasza księgarnia wysyłkowa to sklep, gdzie znajdziecie najciekawsze i najpopularniejsze pozycje, jakie warto przeczytać. Przygotowane przez nas zostały pozycje z literatury klasycznej, jak również współczesnej.

http://www.pantadeusz.eu/ - 29 Maj 2014

Panmol.pl - Książki, Muzyka, Filmy, Gry komputerowe, Ebooki****

Sklep internetowy Panmol.pl jest miejscem w którym znajdziesz bogaty wybór książek (również w wersji elektronicznej), gier komputerowych, muzyki oraz multimediów. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę.Nie masz pomysłu na prezent? Zdobądź nasz Bon Zkupowy!

http://www.panmol.pl/ - 17 Gru 2010