KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Książki i wydawnictwa > targi książki (23)

Antykwariat Kwadryga - skup książek****

Strona internetowa Antykwariatu Kwadryga, który prowadzi skup książek i sprzedaje stare mapy online. Siedziba firmy mieści się w Warszawie.

http://www.kwadryga.com/ - 27 Lip 2015

Polskie Książki na obczyźnie****

Książki na obczyźnie dla Polonii w UK i USA. Blog z felietonami, recenzjami najnowszych polskich książek. Można przeczytać o nadchodzących zapowiedziach książkowych, polskich autorach, postaciach jak i znanych polakach. Dodatkową kategorią są księgarnie internetowe na obczyźnie.

http://www.polskieksiazki24.co.uk/ - 19 Lut 2013

Portal Księgarski. Wrocław****

Portal, w którym znajdziesz najświeższe informacje z rynku księgarskiego. Zamieszczono tu wiadomości na temat nowości wydawniczych, bestsellerów oraz liczne recenzje i komunikaty.

http://www.portal.ksiazka.net.pl/ - 28 Gru 2005

Radio Jasna Góra****

Strona Katolickiej Rozgłośni Radiowej Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej. Programu można posłuchać w real audio. Poza tym jest kilka wartościowych odsyłaczy, archiwum dźwiękowe i najważniejsze informacje. Można wysłać prośbę o modlitwę

http://www.rjg.pl/ - 27 Maj 2004

Alfabet Salonu - Krzysztof Feusette***

Księgarnia Ravelo.pl przygotowała specjalnie dla swoich klientów książkę o tytule: "Alfabet Salonu" której autorem jest Krzysztof Feusette. Serdecznie wszystkich zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyżej wymienionej książki w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy.

http://www.ravelo.pl/alfabet-salonu-krzysztof-feusette,p100230830.html - 3 Wrz 2014

Black Ice - Becca Fitzpatrick***

Zapraszamy do naszej księgarni internetowej Ravelo, w której możesz dokonać zakupu najpopularniejszych książek, nowości wydawniczych a także bestsellerów. Jako jedni z nielicznych księgarni na naszym polskim rynku, oferujemy Wam wszystkim oprócz niskich i atrakcyjnych cen, także darmową dostawę do jednych z kilkuset punktów odbioru w calej Polsce. Sprawdź nasza ofertę, co możesz u nas zamówić i to w jakich niskich cenach.

http://www.ravelo.pl/black-ice-becca-fitzpatrick,p100252630.html - 19 Sty 2015

Cicho sza - Lisa Scottoline***

Jeżeli szukasz książki: "Cicho sza" w niskich i bardzo atrakcyjnych cenach, to zapraszamy Cię na stronę naszej księgarni internetowej Ravelo, w której możesz dokonać zakupu tej właśnie książki w jednych z niższych cen na rynku. Zapraszamy Cię do sprawdzenia, z jak niskimi cenami możesz się u nas spotkać. Przeceniamy zarówno książki dopiero co wchodzące na nasz rynek jak i te, które najlepiej się sprzedawały - czyli bestsellery.

http://www.ravelo.pl/cicho-sza-lisa-scottoline,p100272955.html - 22 Sty 2015

Czarny Anioł - Opowieść o Ewie Demarczyk***

Interesuje Cię powieść Ewy Demarczyk? Chciałbyś zakupić w niskich cenach powieść "Czarny Anioł" bądź podarować ją na prezent dla kogoś? W takim razie serdecznie zapraszamy Was do zajrzenia na stronę księgarni internetowej Ravelo.pl gdzie możecie zakupić tą książkę w jednych z najniższych cenach na rynku. Sprawdź koniecznie, co możesz u nas nabyć.

http://www.ravelo.pl/czarny-aniol-opowiesc-o-ewie-demarczyk-angelika-kuzniak,p100220781.html - 14 Sty 2015

Ewangelia według Marii, matki Jezusa***

"Ewangelia według Marii, matki Jezusa" jest dość ciekawą, ale jednocześnie kontrowersyjną pozycją wydawniczą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz recenzjami tej książki w naszym serwisie ravelo.pl.

http://www.ravelo.pl/ewangelia-wedlug-marii-matki-jezusa,p3702735.html - 3 Wrz 2014

Gorzko - Barbara Kosmowska***

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na ravelo.pl gdzie możecie w naprawdę niskich cenach kupić książki aktualnie będące na rynku w sprzedaży bądź zamówić te, które za jakiś czas dopiero pojawią się w naszej ofercie. Zapraszamy!

http://www.ravelo.pl/gorzko-barbara-kosmowska,p100228180.html - 3 Wrz 2014