KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Muzea (281)

Domaradz*****

Strona ta opisuje historie i ciekawe miejsca oraz aktualne wydarzenia w podkarpackiej miejscowosci Domaradz.

http://www.domaradz.pl/ - 15 Cze 2001

Gmina Leśnica*****

Serwis internetowy Gminy Leśnica w województwie opolskim - kultura, gospodarka, historia, oświata, Urząd Miasta, położenie, galeria zdjęć.

http://www.lesnica.pl/ - 15 Cze 2001

Krakowskie Aktualności Kulturalne*****

Serwis Karnet - Krakowskie Aktualności Kulturalne jest poświęcony krakowskiej kulturze. Dostępne jest kalendarium wydarzeń, informacje na temat filmu, teatru, kabaretu, muzyki...

http://www.karnet.krakow2000.pl/ - 14 Lut 2000

Miasto i Gmina Byczyna*****

Gmina Byczyna - województwo opolskie. Zdjęcia i wiele przydatnych informacji.

http://www.byczyna.pl/ - 8 Lut 2005

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska*****

Strona prezentuje Oddziały MHMG: Ratusz Głównego Miasta, Dwór Artusa, Dom Uphagena, Muzeum Zegarów Wieżowych, Muzeum Poczty Polskiej, Muzeum Sportu, Muzeum Bursztynu, Twierdzę w Wisłoujściu, Wartownię na Westerplatte. Kamery na żywo. Zapraszamy na wirtualną, interaktywną wycieczkę 3D po naszym muzeum.

http://www.mhmg.gda.pl/ - 4 Mar 2004

OPORTAL.PL - portal internetowy województwa opolskiego*****

Strona poświęcona aktualnościom i informacjom dotyczącym województwa opolskiego.

http://www.oportal.pl/ - 8 Lut 2005

Serwis dla wywrotowców*****

"Wywrota jest totalnie niezależnym, wolnym i subiektywnym serwisem dla ludzi, którzy starają się walczyć ze światem komercji, z systemem i z tym wszystkim, co nie pozwala nam być naprawdę ludźmi." Znajdziecie tutaj teksty, muzykę, kulturę, sztukę oraz inne sprawy, które dotyczą ludzi.

http://www.wywrota.pl/ - 28 Lut 2001

Strona Muzeum Powstania Warszawskiego*****

Informacje dotyczące organizacji i przedsięwzięć związanych z tworzeniem Muzeum Powstania Warszawskiego.

http://www.1944.pl/ - 16 Gru 2003

Antropologia i Archeologia****

Antropologia i Archeologia - Wirtualne muzeum, dwuwymiarowe i trójwymiarowe metody komputerowej dokumentacji zabytków (z wykorzystaniem skanera 3D). Ponadto terenowa dokumentacja archeologiczna oraz panoramiczne fotografie zabytków architektury antycznej.

http://republika.pl/archeotyszczuk/ - 17 Lut 2004

E-Muzeum e-muzeum****

W E-Muzeum czeka na Państwa niezwykła prezentacja. Jest to bowiem jedno z nielicznych muzeów, które udostępnia szereg dzieł sztuki oraz unikalnych zabytków w formie cyfrowej. Na razie e-muzeum podjęło współpracę z Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa w Osiecznej jak i e-Skansenem Południowo-Zachodniej Wielkopolski. Do tego, kolekcja ta jest nieustannie uzupełniana o kolejne zabytki. Dzięki temu mogą Państwo, nie wychodząc z domu, obejrzeć niepowtarzalne świadectwa polskiej kultury i sztuki. W celu poznania się z eksponatami przygotowanymi przez e-muzeum, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej.

http://e-muzeum.eu/ - 20 Sie 2016