KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Sztuki plastyczne (1 322)

Obrazy w INTERIA.PL*****

W serwisie ponad 11 tysięcy obrazów z możliwością zakupu w sklepie internetowym. Podział na tematy, gatunki i kierunki w sztuce. Bogaty wybór opraw. Ponadto życiorysy i galerie artystów.

http://obrazy.interia.pl/ - 20 Wrz 2006

Artystyczny Pasaż. Kursy Rysunku i Malarstwa*****

Pracownia Artystyczny Pasaż organizuje kursy rysunku i malarstwa. Zapraszamy osoby z pasją w każdym wieku na zajęcia hobbystyczne lub przygotowujące na studia. Nasze lekcje prowadzi wykwalifikowana kadra, architekci, plastycy, pedagodzy. U nas każdy nauczy się rysować i malować.

http://www.pracowniarysunku.pl/ - 26 Lip 2010

Avedon Fotografia Ślubna Trójmiasto*****

Fotografia jest dla mnie zarówno pasją jak i sposobem na życie. Jestem absolwentką wydziału fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Od kilku lat do wykonywanej przeze mnie fotografii artystycznej dołączyła fotografia ślubna. Staram się, aby zdjęcia ślubne, które wykonuje, były niepowtarzalne, oddawały nastrój wyjątkowej chwili jaką jest ślub. Jednak sam ślub, to tylko początek wspólnej drogi mojej i nowo powstałej rodziny, ponieważ wśród moich fotografii znajdziecie zdjęcia kobiet w cięży oraz fotografie dzieci.

http://www.avedon.pl/ - 12 Lis 2010

Biżuteria handmade*****

Sklepy z rękodziełem artystycznym. W serwisie znajdziesz wiele pomysłów na wyjątkowe dekoracje, poradniki jak wykonać wspaniałe ozdoby krok po kroku. Poszukaj inspiracji lub kup wyjątkowy prezent. Srebrnaagrafka.pl zaprasza!

http://srebrnaagrafka.pl - 18 Gru 2012

eNeNKa - sztuka uli-[cyb] :: Underground Web Art of Poland*****

NNK, czyli Nowy Nawyk Kreacji to strona undergroundowej twórczości internetowej, a na niej "grafika, muzyka, literatura, nalepki, gazety, fazy, ludzie, śmieci, linki, resztki.

http://www.nnk.art.pl/ - 21 Sty 2000

f r g s m o z g b y d g o s z c z*****

Artystyczna działaność bydgoskiego klubu "MÓZG" opiera się na prezentowaniu wystaw malarskich, fotograficznych, pokazów performance, koncertów muzycznych, prezentacji teatralnych oraz wszelkich innych przejawów działaności twórczej. Na stronie aktualności, archiwum,

http://www.mozg.art.pl/ - 6 Paź 2000

Fabryka gliny*****

Pracownia ceramiczna, w której nauczysz się pracy twórczej lepiąc w glinie.

http://www.fabrykagliny.pl/ - 30 Sie 2010

Fotografia portretowa*****

Oferta zdjęć ślubnych, portretowych, komunijnych. Fotografia krajobrazowa, rodzinna, dzieci. Zdjęcia z Przemyśla i okolic. Studio fotograficzne na Orłach.

http://www.andrzejklimko.eu/ - 22 Wrz 2010

Fotografie o Miłości - fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Łódź*****

Oferta: fotografowanie ślubu, wesela, sesja plenerowa, zdjęcia przedślubne. Zdjęcia w kościele, na sali weselnej, po ślubie. Kompleksowe fotografowanie ślubu. Postawiłem sobie proste cele: robić piękne fotografie ślubne, zaskakiwać fotografując nieuchwytne chwile szczęścia, tworzyć pamiątki ślubne na lata i rzucić się na prawie niemożliwe: zrobić zdjęcia Miłości. Tort weselny zostanie zdjedzony, muzyka ucichnie, a zdjęcia ślubne pozostaną. Będą je oglądać dzieci, wnuki i prawnuki. Wyzwolą długą opowieść o przeszłości, spowodują, że życie nabierze sensu. Jako fotograf ślubny świadom jestem wielkiej odpowiedzialności związanej z zobowiązaniem, jakim jest fotografowanie ślubu. Całą moją energię i pasję poświęcam na przygotowywanie się do tego zadania. Dbam więc o to, by zdjęcia ślubne były nietypowe i oryginalne, odzanaczały się ogromną jakością techniczną, lecz nade wszystko by emanowały Miłością młodej pary.

http://www.fotografieomilosci.pl/ - 19 Kwi 2011

Galerie sztuki współczesnej w Polsce - serwis informacyjny:*****

W tym serwisie informacyjnym przedstawione są różnorodne ośrodki wystawiennicze, których działalność kształtuje w różnych aspektach współczesny krajobraz życia artystycznego w naszym kraju. Oprócz podstawowych danych adresowych zamieszczone zostały opisy założeń programowych poszczególnych placówek, informacje o formach ich aktywności i preferowanych dziedzinach twórczości a także krótkie rysy historyczne.

http://info.galerie.art.pl/ - 16 Lip 2001