KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Sztuki plastyczne (1 322)

Bohema - artykuły dla plastyków****

Zapraszamy do sklepu z artykułami dla plastyków Bohema. Prowadzimy sprzedaż artykułów dla plastyków takich jak: farby (olejne, akrylowe, tempery, plakatowe), media, kredki, ołówki , pastele suche i olejne, materiały konserwatorskie i pozłotnicze, pędzle, akcesoria do decoupage, glina, plastelina, masa papierowa i inne.

http://www.bohema.fan.pl/ - 8 Sie 2007

Bożena Skalska - Oficjalna Strona Artystki****

Oficjalna strona internetowa Bożeny Skalskiej - nazwisko rodowe: malarki, poetki, pisarki, podróżniczki, myślicielki, psychologa, współautorki albumu prac malarskich pt. \"Sztuka Samotności\", siedmiu tomików poezji,. Strona zawiera przegląd prac malarskich autorki realizującej się w wielu dziedzinach sztuki i życia. Artystka jeste obywatelem świata w pełnym tego słowa znaczeniu. Ciągle na nowo odkrywając świat w swoich podróżach, odkrywa również siebie.

http://www.art-malarstwo-bozena-skalska.prv.pl/ - 21 Lut 2011

Ceramika ozdobna, hurtownia dekoracji, wazony, donice - CERTO****

Hurtownia dekoracji oferuje piękną ceramikę ozdobną, w tym wyjątkowe wazony, czy donice. CERTO - najlepszy zbiór artykułów dekoracyjnych do domu.

http://www.twoje-certo.pl/ - 8 Maj 2013

Cmyk - Agencja Reklamowa****

Strona zawiera pełną ofertę firmy, listę klientów, galerię oraz dane kontaktowe.

http://www.cmykreklama.pl/ - 8 Kwi 2004

Decoupart.pl****

Witamy w sklepie Decoupart.pl! U nas znajdziesz produkty do decoupage takich firm jak TO-DO, Stamperia czy Renesans, a także duży wybór serwetek papierowych IHR. Jeśli sam/sama nie dekupażujesz, a szukasz niepowtarzalnych dekoracji do swojego domu albo niebanalnego i oryginalnego prezentu dla kogoś bliskiego - zajrzyj do działu *Przedmioty ozdobione* gdzie czekają na Ciebie piękne przedmioty zdobione metodą serwetkową. Zapraszamy na zakupy!

http://www.decoupart.pl/ - 5 Lip 2007

Donajski' Digital Gallery****

W galerii tej zobaczycie prace artystów, którzy zajmują się grafiką cyfrową. Strona została uznana przez Point.com za jedną z 5% najlepszych stron www w całej sieci.

http://www.ddg.com.pl/galeria/ - 21 Sty 2000

Dorum Art Fabryka Kształtów i Barw- witraże na zamówienie, witraże przestrzenne****

Pracownia tworzy niepowtarzalne witraże na zamówienie. Artyści wykonują projekty ale i uczą bawiąc się formą, kształtem i barwą. Nietuzinkowe pomysły, które w efektowny sposób urozmaicą wnętrze tworząc przyjemną atmosferę. Dla zainteresowanych organizowane są również kursy i szkolenia z witrażu.

http://www.fkib.eu/ - 17 Gru 2010

ELLA Sp. z o.o.****

Spółka ELLA prowadzi od 1991 produkcję i handel: figury ze sztucznego kamienia i gipsu, półprodukty meblowe, włókniny techniczne, skutery elektryczne i spalinowe, wózki inwalidzkie i dla seniorów, deskorolki i akcesoria.

http://www.ellazoo.com/ - 11 Mar 2004

Fotograf Ślubny Śląsk - Patrycja Młynarczyk****

Jeśli chcesz posiadać niepowtarzalne zdjęcia najwyższej jakości skorzystaj z mojej oferty. Swoją pracę łącze z pasją, dzięki czemu moje zdjęcia charakteryzuje niepowtarzalność. Zasięg mojej działalności jest nieograniczony możliwości twórcze wciąż zwiększają swoje horyzonty. Fotografia ślubna jest pamiątką jednego, ale za to wyjątkowego dnia. Dnia, który dla wielu osób jest najważniejszy w całym dotychczasowym życiu. Przejrzyj moje portfolio, zobacz jak piękne obrazy zatrzymała moja "Klisza". Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą jak i również do skorzystania z moich usług. Rybnik, Śląsk.

http://www.klisza.net/ - 27 Sie 2013

Fotograf Warszawa****

Profesjonalne zdjęcia reporterskie, okolicznościowe i reklamowe. Sesje fotograficzne, mody, portret, plener i studio | zdjęcia produktów i architektury | fotografia prasowa, ślubna i okolicznościowa | packshoty. Warszawa. Ursynów

http://zasekunde.pl/ - 16 Maj 2011