KATALOG POLSKI > KULTURA I SZTUKA > Sztuki plastyczne (1 322)

Internetowa galeria sztuki****

Chcielibyśmy, aby nasza strona była miejscem, w którym warto zatrzymać się na dłużej. W dzisiejszych czasach, gdy wszystko musi dziać się szybko, gdy jesteśmy nastawieni na zysk, udało nam się stworzyć przestrzeń promującą wartość estetycznego przeżycia. Na www.disegno-galeria.pl można oglądać i kupować dzieła sztuki. Nasza galeria internetowa sprzyja odnalezieniu w sobie pokładów ekspresji, które wywołuje tylko sztuka, a które tak często gubimy w pośpiechu codziennego dnia. Zapraszamy serdecznie.

http://disegno-galeria.pl/ - 16 Paź 2013

Internetowy konkurs graficzny****

Strona prezentuje Game Red Alert czyli internetowy konkurs z nagrodami polegający na wykonywaniu przez uczestników kolejnych podlegających sumowanej ocenie prac graficznych na zadane tematy. Jej zadaniem jest umożliwienie graczom dalszego rozwoju umiejętności.

http://gra.art.pl/ - 1 Kwi 2004

IWP****

Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Na stronie informacje o pracach Instytutu, zespołach, konkursach, historii.

http://www.iwp.com.pl/ - 11 Kwi 2000

Jovi - farby do malowania twarzy****

Oferujemy liczne artykuły dla przedszkoli. Jovi w swoim asortymencie posiada między innymi farby do malowania twarzy, a także produkty dla plastyków sprzedawane hurtowo.

http://jovi.net.pl/ - 6 Cze 2017

Kamil Czerniawski - rysunki****

Rysunki na zamówienie, portrety, akty, storyboardy, komiksy, kartki pocztowe, obrazy z Krakowa, Kazimierza Dolnego nad Wisłą, Warszawy, lekcje rysunku; techniki rysowania: ołówek, pastele, pisaki, tusz, długopis.

http://www.kamilczerniawski.art.pl/ - 29 Cze 2006

Katarzyna Nowak-Zagórska - artysta plastyk****

Strona poświęcona twórczości tyskiej malarki, plastyczki, portrecistki - Katarzyny Nowak-Zagórskiej. Artystka jest absolwentką ASP w Krakowie - Wydziału Grafiki w Katowicach. Większość prac prezentowanych na stronie można kupić, możliwe jest także wykonanie prac / portretów na zamówienie.

http://katarzynanowakzagorska.eu/ - 26 Cze 2015

Koszulki jedyne w swoim rodzaju****

Oferujemy ciekawe wzornictwo i wysoką jakość koszulek, doprawione szczyptą humoru. Z uwagą dobieramy artystów, którzy dla nas projektują. Kierujemy się przede wszystkim własnym gustem, ale bardzo ważne jest dla nas zdanie naszych Klientów, dlatego dajemy Wam możliwość decydowania o tym, który projekt trafi na koszulki. Zombie to nie tylko sklep, to społeczność. A więc do dzieła: projektuj, dodawaj wzory, oceniaj i kupuj

http://www.zombietshirts.pl/ - 29 Cze 2010

Kowalstwo Artystyczne - prawdziwa kuźnia Warszawa****

Projekt i wykonanie(w 100% ręcznie kute), balustrady, kraty, bramy, ogrodzenia, meble i wiele innych, architektura wnętrz i przestrzeni...

http://prawdziwakuznia.pl/ - 4 Wrz 2008

Krzysztof Iwin - galeria autorska****

Prezentacja twórczości Krzysztofa Iwina. Malarstwo, rysunek, grafika, projektowanie, muzyka.

http://iwin.artist.pl/ - 2 Gru 2002

Kurs Decoupage Kraków, Dekorowanie mebli****

Prowadzimy Kursy Decoupage w Krakowie dla początkujących i zaawansowanych. Wszystkie popularne techniki ozdabiania powierzchni drewnianych, szklanych, metalowych. Dodatkowo Dekorujemy meble i przedmioty za pomocą postarzania, bielenia, patynowania. Sprawdź nasze szkolenia i warsztaty.

http://stylizacjamebli.pl/ - 4 Maj 2011